Call Center (09:00-18:00) +90 549 824 14 54
REZERVASYON
OTURUM AÇIN KAYIT OLUN
GERİ / Etkinlikler
video catalogue

Papy Kids Club'da tüm yaş gruplarına özel, pedagojik formasyon sahibi uzmanlar tarafından hazırlanan, etkinlikler düzenlenir.

Mini Club Etkinlikleri (4 - 7 yaş arası)
Etkinlikler: Papy Gym, Mini Golf, Bowling, Halka Oyunu, Dart, Mini Futbol, Boccia, Olimpiyat Oyunları, Sjoelen, Kurabiye Günü, Sahil Oyunları

Kurabiye günü, ailelerin katılımıyla sabahları düzenlenir ve yapılan kurabiyeler pişirilmek üzere mutfağa götürülür. Minik misafirlerimizin hazırladığı kurabiyeler tüm çocuklara ve diğer yetişkin misafirlerimize ikram edilir.

Mini Club etkinliklerine katılarak oyunları kazanan mnisafirlerimiz, ödüllerini Papy Disco'dan sonra diploma töreninde alarak, hep beraber hatıra fotoğrafı çektiriyor.

Juniors Club Etkinlikleri (8 - 12 yaş arası)
Dart, Bowling, Shuffle Board, Sjoelen, Boccia, Beach Volley, Masa Tenisi, Kum Yarışması(ailelerle birlikte düzenlenir)

Teenager Club Etkinlikleri (13 - 17 yaş arası)
Beach Volley, Su Jimnastiği, Su Topu, Sjoelen, Havalı Tüfek Atıcılığı, Boccia, Dart, Havuz Oyunları, Olimpiyat Oyunları *, Futbol, Basketbol, Köpük Partisi

* Olimpiyat oyunları tüm gün devam eden ve takımların oluşturulduğu bir aktivitedir. Akşam show öncesi madalya töreni yapılır ve kazananlar ödüllerini alır.

Ortak Etkinlikler (4 - 12 yaş arası)
Elişi etkinlikleri ve oyunları, havuz etkinlikleri ve oyunları, masa oyunları, tema günleri ve aktiviteleri, akşam aktiviteleri ve Papy Disko (20:30 - 22:30 arası düzenlenir).

x