Call Center (09:00-18:00) +90 549 824 14 54
REZERVASYON
OTURUM AÇIN KAYIT OLUN

ACENTE SADAKAT PROGRAMI

Papillon otellerinde direkt veya bir acente-tour operatörü aracılığı ile yapılan rezervasyonlarda, rezervasyonu yaptıran kişi (booker) puan kazanır. Kazanılan puanları booker kendisi veya başkası için kullanabilir.

Acente Sadakat Programı nedir?

Papillon Hotels Acente Sadakat Programı acente satış personeline özel avantajlar sunmaktadır:

 • Kazandığınız puanları rezervasyonlarınızda paraya çevirebilir, ödemelerin bir kısmını ya da tamamını puanlarınızla gerçekleştirebilirsiniz,
 • Puanlarınızı arkadaşlarınıza, ailenize veya meslektaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Acente Sadakat Programı’na katılmak için...

Acente Sadakat Programı’na katılmak için..
 • Acente Sadakat Programı’na üye olmak için prm.papillon.com.tr web sitemiz üzerinden kayıt olarak profilinizi oluşturunuz.
 • Profilinize satış yapmış olduğunuz rezervasyonları işleyerek (2015 yılı itibariyle) puan kazanabilirsiniz.

Nasıl Puan Kazanılır?

 • Misafirinizin Papillon Hotels'de yaptığı konaklamalardan puan kazanırsınız:
Puan Kazanma
Ekim-Nisan
Mayıs-Eylül
Açıklama
Oda Geceleme


2,5 puan(***)


5 puan(***)


Standard Room, Superior Room, Junior Suite, Luxury Pool Suite, Duplex Family Room, Excellent Suite, Duplex Suite, King Suite, Select Villa Suite
Özel Oda Geceleme
20 puan(***)
20 puan(***)
Presidential Villa, Deluxe Villa, Presidential Duplex Suite
(*) 1 Puan = 1 € karşılığıdır. 10 puan, 10 € tutarı temsil eder.Örnek: 10 standart oda için Haziran ayında rezervasyon yapıldı, 100 geceleme gerçekleşti.

Kazanılacak puan: 100 gece x 5 puan = 500 puan; 500 Euro.

 • Direkt otel üzerinden veya Tour Operatörü üzerinden rezervasyon yaptırıldığında geceleme başına puan kazanılır. Puanlar oda başıdır, kişi sayısına bakılmaz.
 • prm.papillon.com.tr web sitemiz üzerinden 2015 yılı sonrası satış yapmış olduğunuz rezervasyonları profilinize işleyiniz. Yapacağımız incelemeden sonra, satışını yaptığınız rezervasyonlar onaylanacak ve puanlarınız yükselecektir. Profiliniz üzerinden rezervasyon satış listenizi ve puan durumunuzu takip edebilirsiniz.

Kazanılan Puanlar Nasıl Harcanır?

 • Puanlarınızı kendi rezervasyonlarınız için kullanabilirsiniz. prm.papillon.com.tr web sitemiz üzerinde oluşturduğunuz profilinize girerek puan harcama talebinizi iletebilirsiniz.
Puanları kullanabilmek için en az 250 puana ulaşmak gerekir. Puanlar 2 sene geçerlidir.
Konaklamada puan kullanabilmek için, rezervasyon fiyatlandırmasının otelin web sayfasında bulunan fiyatlardan gerçekleşmesi gerekir.
 • Kazandığınız puanları web sitemizdeki profiliniz üzerinden arkadaşlarınıza, ailenize veya meslektaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

 

Acente Sadakat Programı hakkında herşey…
 • Acente Sadakat Programı’mız ile ilgili her türlü detaya web sitemiz üzerindeki PRM360 sekmesi aracılığıyla erişebilirsiniz.
 • Programa kayıt olmanız halinde Papillon Hotels’den elektronik ortamlar üzerinden reklam almayı kabul etmiş olursunuz. E-mail almak istemiyorsanız bu talebinizi yazılı olarak papilloncrm@papillon.com.tr adresine bildirebilirsiniz.
 • Üyelik bilgilerinizle ilgili değişiklikleri prm.papillon.com.tr web sitemiz üzerinden profilinize giriş yaparak güncelleyebilirsiniz.
x