Papillon’ da Yüksek Standartlı Bir All-Inclusive Deneyimi

Antalya All-Inclusive olarak bilinen her şey-dahil sisteminin dünyadaki en öncü destinasyonu konumunda. 50’lilerde ortaya çıkan bu konsept 90’larda bambaşka anlamlar kazandı ve bugün Papillon Otellerimizde sunduğumuz High Class All-Inclusive gibi gastronomi şölenlerini herşey dahil bir tatilin kolaylığıyla yaşamanızı sağlayan formlara dönüştü.

Papillon Sports Center

“İkinci devre hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Fenerbahçe bugün de ormanlık alanda kondisyon çalışmaları yaptı”. Bu küpür 17 Ocak 2001 tarihine ait. Fenerbahçe Marmaris’ten gözünü üst seviye takımların rağbet göstermeye başladığı Antalya’ya çevirmişti ve sezon ortası kampını Belvil Resort’ta yapmaya karar verdi.

Papillon’un 25 Yılı Çeyrek Asırlık Bir Turizm Yolculuğu

Türkiye’yi yabancıların sigara paketleri üzerinde yazan “Turkish Blend” yazısı yüzünden develerin gezdiği bir çöl ülkesi zannettiği bir dönemde, çam ağaçlarının yeşil taçları ve Torosların silueti altında yaptığımız, o dönem bazılarınca çılgınca gelen ilk turizm yatırımımızdan bu yana tam 25 yıl geçti.

Belek’in Papillon (Kelebek)’leri

1968’e gelindiğinde Belek sahilinde belki de kimsenin bu tuzlu kumları bu kadar sevmesini beklemediği yüz binlerce fıstık çamı Belek sahilini eski rüzgarla şekillenmiş kumullardan oluşan Sahra Çölü görünümünden, yeşil bir vahaya dönüştürmekteydi. Fıstık çamları Belek’i, köylüler de fıstık çamlarını çok sevmişti.

© 2018 Papillon Otel Blog — GELİŞTİREN WEBIUS DIGITAL

İçerik Sahibi PAPILLON HOTELSYukarı ↑