Papillon Otel Now

Papillon Hotels'e ait güncel now sayfası

PAPY KIDS FESTIVAL – Papillon Zeugma

PAPY KIDS CLUP FEST Papillon Belvil

WATERMELON FEST Papillon Zeugma

POOL PARTY Papillon Ayscha

HOLL FEST – FOAM PARTY

Watermelon Festival & Pool Party

Date : July 12 Time: 15:30

WATER POLO

Time: 11:30 Akdeniz’in ünlü sıcak havasında biraz spor, biraz hareket, biraz eğlence ve takım çalışması istiyorsanız animasyon ekibimiz siz değerli misafirlerimizi sutopu aktivitesine bekliyor. Hem eğlenmek, hem spor yapmak hem de yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız haydi havuza!

BOCCIA

Time: 10:30 Bazen sahilde güneş altında bazen yemyeşil çimlerde bazen de yüksek ağaçlarımızın serin gölgesinde boccia oyunumuz sizleri bekliyor. Siz ve arkadaşlarınız Boccia oyununa katılmak için animatör arkadaşlara katılım bilginizi vermeniz yeterli.

BEACH VOLLEY

Time: 10:30 Akdeniz kızgın kumlarında sizler için mükemmel bir sahil voleybolu sahası hazırladık, şu anda animasyon ekibimiz sahanın kumlarını düzenliyor ve ıslatıyor. Haydi ekibini kur ve rakip ekiple karşılaşmaya hazır ol. Kazanan ekibe biralar otelimizden hediye 🙂

RIFLE SHOOTING

Saat:  10:00 Atış hünerilerini göstermek ya da kabiliyetinizi keşfetmek mi istersiniz. Akdenizi’in püfür püfür esen rüzgarlarında tecrübeli animatör dostunuz eşliğinde havalı tüfek atışına davetlisiniz. Tüfeği kap, nefesini tut, atış serbest ve günün kazananı sensin! Barda serinlemeye ne dersin?

« Eski yazılar

© 2019 Papillon Otel Now — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenYukarı ↑