Watermelon Festival & Pool Party

Date : July 12 Time: 15:30

WATER POLO

Time: 11:30 Akdeniz’in ünlü sıcak havasında biraz spor, biraz hareket, biraz eğlence ve takım çalışması istiyorsanız animasyon ekibimiz siz değerli misafirlerimizi sutopu aktivitesine bekliyor. Hem eğlenmek, hem spor yapmak hem de yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız haydi havuza!

BOCCIA

Time: 10:30 Bazen sahilde güneş altında bazen yemyeşil çimlerde bazen de yüksek ağaçlarımızın serin gölgesinde boccia oyunumuz sizleri bekliyor. Siz ve arkadaşlarınız Boccia oyununa katılmak için animatör arkadaşlara katılım bilginizi vermeniz yeterli.

BEACH VOLLEY

Time: 10:30 Akdeniz kızgın kumlarında sizler için mükemmel bir sahil voleybolu sahası hazırladık, şu anda animasyon ekibimiz sahanın kumlarını düzenliyor ve ıslatıyor. Haydi ekibini kur ve rakip ekiple karşılaşmaya hazır ol. Kazanan ekibe biralar otelimizden hediye 🙂

RIFLE SHOOTING

Saat:  10:00 Atış hünerilerini göstermek ya da kabiliyetinizi keşfetmek mi istersiniz. Akdenizi’in püfür püfür esen rüzgarlarında tecrübeli animatör dostunuz eşliğinde havalı tüfek atışına davetlisiniz. Tüfeği kap, nefesini tut, atış serbest ve günün kazananı sensin! Barda serinlemeye ne dersin?

HOLİ FESTIVAL COLORFUL DAY

Tarih: 06 Temmuz Saat: 16:00 Bu özel güne hazırmısın? Beyaz t-shirt, renk tozları ve müzik eşliğinde hem renklerin uyumunu hem de eğlencenin vaz geçilmez heyecanını yaşamaya ne dersin? Arkadaşlarını da bu etkinliğe davet et, köpük partisiyle heyecanın devam etsin.

GYMNASTIC

Saat: 10:00 Güne daha zinde başlamak ve günün geriye kalan kısmını daha fit geçirmek isteyenler, sizleri branşında tecrübeli eğitmen eşliğinde sabah jimnastiğine davet ediyoruz. Matras, hoca ve müzik bizden. Sen havlunu ve arkadaşını getir yeter. Ruh dinginliği ve garantilidir.

PAPY CLUB

Saat : 10:00 – 12.30 13:.30 – 19:00 Papillon Hotels çocuk kulübü Papy Club tüm yaştan küçük misafirlerimizi davet ediyor. Tecrübeli animatörler, gün boyu her yaşa hitap eden eğlenceli aktiviteler, oyun parkı ve yeni arkadaşlar onları bekliyor.

BINGO

Date : July 02 Time : 17:00 Sayılarla dost musun? Ya da şansın bol mudur? Eğer bilmiyor ve öğrenmek istiyorsan günün şanslı oyunu Bingo’ya bekliyoruz. Bingo kartlarını animatör arkadaşlardan temin edebilirsiniz. Şansınız bol olsun

ZUMBA

Date : July 02 Time : 16:30 Latin müziği, dans ve aerobik figürleriyle keyifli bir zumba aktiviteysine ne dersin? Kimsenin hayır diyeceğini düşünmüyoruz, kıvrak ve yetenekli zumba hocamız sizleri bekliyor. Detaylı bilgi animatörlerde

« Eski yazılar

© 2018 — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenYukarı ↑