SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Papillon Zeugma Relaxury Papillon Ayscha Papillon Belvil COVID-19 Aktuell Обновлённая информация о Covid-19 COVID-19 Updates COVID-19 Güncel BilgilerPapillon Ready 2020

Sizi Çok Özledik!

Papillon Ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz ile tekrar bir araya gelmekten büyük heyecan duyuyor ve sizlere tekrar Hoşgeldiniz demek istiyoruz!
Alıştığınız Papillon konforunu, kalitesini ve hizmet standartlarını yeniden sizlere yaşatıyor olmak ve Papillon Belvil’de yepyeni deneyimlere sizlerle birlikte yelken açma fikri bizleri inanılmaz motive ediyor.
Yeni süreçte güvenli, sağlıklı ve rahat bir ortamda tatilinizi geçirmenizi sağlamak için tüm ekibimizle birlikte son derece titiz ve detaylı bir çalışma yürüttük. Yıllardır büyük bir özenle, her alanda takip ettiğimiz temizlik ve hijyen standartlarımıza bu dönemde daha hassas yaklaşarak gerekli tüm önlemlerimizi aldık.
Yukarıdaki kılavuzda, yapılan çalışmaların bir kısmını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bununla birlikte bizleri bir adım öteye taşıyacak her türlü soru, öneri ve taleplerinizi bizlerle paylaşmanızdan mutluluk duyacağımızı da bilmenizi isteriz.

Erol AKIN / Başkan Yardımcısı

PAPILLON FARKI

Herşey Dahilin Ötesine Geçin!

Papillon’da “Lüks Belek Tatili”

Altın kumlu Mavi Bayrak ödüllü sahiller, çocuklar için yaş gruplarına özel etkinlikler, dev PapyLand aquapark ve eğlence alanı, gurme lezzetler,  kaliteli ithal içecekler, birbirinden çeşitli gündüz animasyonları ve muhteşem akşam eğlenceleri. Bunlar lüks Belek tatilinin zaten olmazsa olmazı.

Oysa Papillon Hotels’de bütün herşeye ek olarak yeni nesil bir deneyim tatili için aradığınız farklı gurme lezzetler, hep katılmak istediğiniz ama “bir türlü vakit olmuyor!” dediğiniz şu barista eğitimi gibi “trend” workshoplar, çocuklarınızın makyajdan sahneye bir eseri adım adım hazırlayacağı profesyonel eğitmenler eşliğinde drama kursları gibi pek çok “Papillon Farkı” sizi bekliyor!

ÖDÜLLERİMİZ

Türkiye’nin Riviera’sında 92’den Bugüne Size En İyiyi Sunmak İçin Çalışıyoruz

30 yıla yaklaşan turizm yolculuğumuzda her zaman sizler için en iyi hizmeti sunmayı hedefledik.
Türkiye’nin En İyi Aile Oteli de dahil olmak üzere aldığımız 100’e yakın ödül ile gururluyuz.
Ama bizleri her zaman en çok mutlu eden, iyi bir tatilin ardından yüzünüze yansıyan gülümseme.

Papillon Otelleri

YEPYENİ BİR HERŞEY DAHİL

Yeni Nesil Deneyim Tatilini Herşey Dahil’in Rahatlığı ile Birleştirdik

Papillon’da beklentilerinizin çok ötesinde bir herşey dahil deneyimi sizleri bekliyor!
Ödüllü şeflerimizle sushi’den Osmanlı mutfağı’na farklı gurme workshop’lar, barista kursları, kokteyl sanatının incelikleri gibi deneyimleri tadın.
Çocuk drama kurslarından her yaşa göre farklı Papy Kids Club etkinliklerine kadar farklı hizmetlerle çocuklarınıza da en kaliteli herşey dahil tatili yaşatın!

Papy Kids Sports Academy Papy Kids Club’ın eğlenceli dünyasına çocuklar için profesyonel spor halkası da eklenerek “Papy Kids Sports Academy” oluşturuldu. Çocuklar ve gençler profesyonel eğitmenlerden futbol, yüzme ve tenis dersleri alarak spor dolu bir yaz tatiline adım atacaklar. Best Family Hotels Erken Giriş ve Geç Çıkış Erken giriş ve geç çıkışlar için her otelimizde bulunan Lounge alanlarını kullanabilirsiniz.
Tüm lounge alanlarımız giyinme odaları, duş-WC, TV, sıcak içecek ve ücretsiz Wi-Fi ile 24 saat hizmetinizde.
Festivaller MayFest'ten OktoberFest'e, KidsFest'ten Holi-fest'e kadar tüm sezon boyunca festivaller Papillon'da! Gurme Workshop Ödüllü şeflerimizle sushi'den lezzetli kokteyllere farklı Gurme Workshop etkinlikleri Papillon Hotels'de!
Ayrıca heveslileri için eşsiz sunumlarla kahve hazırlamanın incelikleri Barista Workshop etkinliğimizde.

Belek

Türkiye’nin Riviera’sı olarak bilinen Antalya Belek sahilleri, altın kumları ve yoğun çam ormanları ile sizlere düşlediğiniz tatil keyfini sunuyor.

Antalya Havalimanı’na sadece 40 dakika mesafede olan Belek, çok yakınında bulunan Aspendos antik kenti ve yaklaşık 1 saat mesafedeki Köprülü kanyon ile kültür veya macera turu yapmak isteyenler için de çok çeşitli fırsatlar sunuyor.

Papillon Hotels
Papillon Hotels

Papillon Farkıyla Gastronomi

Günümüzde iyi bir herşey-dahil tatilin olmazsa olmazı iyi yemek.

Papillon Hotels ödüllü şeflerden onlarca farklı menüyü bulabileceğiniz A’la Carte restoranları, atıştırmalık stantları, bira bahçesi ve dondurma arabaları ile size iyi akşam yemeğinden atıştırmalıklara ve sokak lezzetlerine kadar çok geniş seçenek ler sunuyor.

to-topto-top
 

Papy Kids Sports Academy

Papy Kids Sports Academy 2020 yazında sizlerle buluşuyor!
Çocuklar artık tatilleri boyunca profesyonel eğitmenlerden yüzme, futbol ve tenis dersleri alabilecekler.

Detaylı bilgi için linke tıklayın!
Deatylı Bilgi İçin Tıklayın