SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

SİZİ ARAYALIMCALL ME BACKCALL ME BACKМы Вам перезвоним

SİZİ ARAYALIM

CALL ME BACK

CALL ME BACK

Мы Вам перезвоним

  Skip to Content

  Ödüllü Otellerimiz

  Türkiye’nin Riviera’sı Belek’te!

  Tüm Papillon otelleri Türkiye’nin altın kumsalları ile tanınan Belek’in 3 farklı sahilinde, denize sıfır olarak konumlanmıştır.
  Tümü Mavi Bayrak ödüllü kumsallarımızda sizi yepyeni bir her şey dahil deneyimi ile tanıştırmak için otellerimize bekliyoruz.


  Papillon Hotels markası olan Reborn Spa’da sunulan hizmetlere sporculara yönelik dinlenme ve yenilenme terapileri eklendi.
  Kids Spa konsepti ile minik misafirler ve ailelerin birlikte deneyimleyebilecekleri uygulamalar eklendi.
  Uzmanlar tarafından uygulanan güzellik ve bakım terapileri geliştirildi.

  Summer Experiences

  Papillon Hotels’de özel anlar. Benzersiz deneyimler için tasarlandı.

  Cabana

  “Cabana’larda Akdeniz esintileriyle tatilin keyfine varın.”

  Daha Fazla Bilgi

  Candle-Light Dinner

  “Akdeniz’in nefes kesen manzarası ve yıldızların altında unutulmaz, lüks ve romantik bir akşam yemeği.”

  Daha Fazla Bilgi

  The Grill (Steak & Wine)

  “Ruh eşinizle romantik bir yemek veya ailenizle sakin bir akşam keyfi.”

  Daha Fazla Bilgi

  Biz Hazırız!

  Tüm rezervasyonlarınızı kendi telefonunuzdan kolaylıkla yapabileceğiniz yeni Papillon Hotels aplikasyonu ve Güvenli Turizm Sertifikası ile güvenli ve rahat bir tatil geçirmeniz için pek çok çalışma yaptık.
  Sizlerin bu çalışmalar ve bazı yeni kurallar hakkında bilgi sahibi olmanız için hazırladığımız Misafir Bilgilendirme Kılavuzu‘nu mutlaka okuyun!

  Kılavuzun ötesinde, pandemi süreci ile ilgili tüm güncel bilgileri takip edebileceğiniz bir sayfa oluşturduk. Alınan sertifikaları, süreç ile ilgili tüm güncellemeleri, sizler için hazırladığımız videoları ve sıkça sorulan soruları aşağıdaki linkteki sayfadan takip edebilirsiniz.

  Yepyeni Bir “Her Şey Dahil”

  Papillon Hotels’de beklentilerinizin çok ötesinde bir herşey dahil deneyimi sizleri bekliyor!

  Ödüllü şeflerimizle sushi’den ızgaraya farklı gurme workshop’lar, barista kursları, kokteyl sanatının incelikleri gibi deneyimleri tadın. May Fest’ten Oktoberfest’e sezon boyunca farklı festivallerde farklı kültürleri tanıyın, ödüllü eğitmenlerimiz ile birlikte farklı spor etkinliklerine katılın!

  Sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de yepyeni bir her şey dahil deneyimi Papillon Hotels’de! Papy Kids Fest’ten moda kurslarına ve her yaş grubuna ayrı hazırlanmış Papy Kids Club etkinlikler ile çocuklarınız da en kaliteli her şey dahil tatili yaşayacak!

  Papy Kids Sports Academy

  Papillon Hotels’de bu yaz genç yetenekler “Papy Kids Sports Academy” bünyesindeki Yüzme, tenis ve Futbol branşlarında uzman eğitmenler eşliğinde eğlenceli bir tatil geçirecekler.

  Nisan ayından itibaren faaliyete geçecek olan Papy Kids Sports Academy, yüzme, tenis ve futbol branşlarında hizmet verecek. Uzman eğitmenler gözetiminde, çocukların yeteneklerine ve hedeflerine göre özenle seçilmiş programlarla gelişimlerine katkıda bulunacak bu yepyeni Papillon ayrıcalığını kaçırmayın!

  Ödüllerimiz

  Türkiye’nin Riviera’sında 92’den bugüne 30 yıla yaklaşan turizm yolculuğumuzda her zaman sizler için en iyi hizmeti sunmayı hedefledik.
  Türkiye’nin En İyi Aile Oteli de dahil olmak üzere aldığımız 100’e yakın ödül ile gururluyuz.
  Ama bizleri her zaman en çok mutlu eden, iyi bir tatilin ardından yüzünüze yansıyan gülümseme.

  2019: TripAdvisor Türkiye’nin En İyi 3. Aile Oteli (Papillon Zeugma Relaxury)
  2019: TripAdvisor Türkiye’nin En İyi 5. Aile Oteli (Papillon Belvil)

  Tüm Otellerimiz Sıfır Atık Belgesi Aldı

  “Sıfır Atık”, tüm ürünlerin yeniden kullanılması için kaynak ömrü döngülerinin yeniden tasarlanmasını teşvik eden bir felsefedir.

  İsrafın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, oluşan atık miktarının azaltılmasını, etkin toplama sisteminin kurulmasını, atıkların geri dönüştürülmesini kapsayan atık önleme yaklaşımı olarak tanımlanan bir hedeftir.

  Papillon Hotels ailesi olarak sürdürülebilir kalkınma ilkeleri çerçevesinde atıklarımızı kontrol altına almak, gelecek nesillere temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak için Sıfır Atık prensibini hedefledik. Tesislerimizdeki tüm faaliyetlerimizi bu doğrultuda güncelleyerek “Geleceğe Değer Kattık”.

  Papillon Hotels Kalitesiyle “Lüks Belek Tatili”

  Altın kumlu Mavi Bayrak ödüllü sahiller, çocuklar için yaş gruplarına özel etkinlikler, dev PapyLand aquapark ve eğlence alanı, gurme lezzetler,  kaliteli ithal içecekler, birbirinden çeşitli gündüz animasyonları ve muhteşem akşam eğlenceleri. Bunlar lüks Belek tatilinin zaten olmazsa olmazı.

  Oysa Papillon Hotels’de bütün herşeye ek olarak yeni nesil bir deneyim tatili için aradığınız farklı gurme lezzetler, hep katılmak istediğiniz ama “bir türlü vakit olmuyor!” dediğiniz şu barista eğitimi gibi “trend” workshoplar, çocuklarınızın makyajdan sahneye bir eseri adım adım hazırlayacağı profesyonel eğitmenler eşliğinde drama kursları gibi pek çok “Papillon Farkı” sizi bekliyor!

   

  DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,
  Papillon Hotels'in gezmekte olduğunuz www.papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakiler dışında bir call center numarası veya sosyal medya hesabı bulunmamaktadır.

  Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

  IG: papillonhotels
  FB: PapillonHotelsLife
  CALL CENTER: +90 242 710 10 10