SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Papillon Zeugma Relaxury Papillon Ayscha Papillon Belvil COVID-19 Aktuell Обновлённая информация о Covid-19 COVID-19 Updates COVID-19 Güncel BilgilerÖdüllü Otellerimiz

Türkiye’nin Riviera’sı Belek’te!

Tüm Papillon otelleri Türkiye’nin altın kumsalları ile tanınan Belek’in 3 farklı sahilinde, denize sıfır olarak konumlanmıştır.
Tümü Mavi Bayrak ödüllü kumsallarımızda sizi yepyeni bir her şey dahil deneyimi ile tanıştırmak için otellerimize bekliyoruz.

Sizi Çok Özledik!

Papillon Ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz ile tekrar bir araya gelmekten büyük heyecan duyuyor ve sizlere tekrar Hoşgeldiniz demek istiyoruz!
Alıştığınız Papillon konforunu, kalitesini ve hizmet standartlarını yeniden sizlere yaşatıyor olmak ve Papillon Belvil’de yepyeni deneyimlere sizlerle birlikte yelken açma fikri bizleri inanılmaz motive ediyor.
Yeni süreçte güvenli, sağlıklı ve rahat bir ortamda tatilinizi geçirmenizi sağlamak için tüm ekibimizle birlikte son derece titiz ve detaylı bir çalışma yürüttük. Yıllardır büyük bir özenle, her alanda takip ettiğimiz temizlik ve hijyen standartlarımıza bu dönemde daha hassas yaklaşarak gerekli tüm önlemlerimizi aldık.
Aşağıdaki kılavuzda, çalışmalarımızın bir kısmını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bununla birlikte bizleri bir adım öteye taşıyacak her türlü soru, öneri ve taleplerinizi paylaşmanızdan mutluluk duyacağımızı da bilmenizi isteriz.

Erol AKIN / Başkan Yardımcısı

Biz Hazırız!

Tüm rezervasyonlarınızı kendi telefonunuzdan kolaylıkla yapabileceğiniz yeni Papillon Hotels aplikasyonundan tutun Güvenli Turizm Sertifikası’na kadar bu yeni süreçte güvenli ve rahat bir tatil geçirmeniz için pek çok çalışma yaptık.
Sizlerin bu çalışmalar ve bazı yeni kurallar hakkında bilgi sahibi olmanız için aşağıdaki Misafir Bilgilendirme Kılavuzu‘nu hazırladık.

Kılavuzun ötesinde pandemi süreci ile ilgili tüm güncel bilgileri takip edebileceğiniz bir sayfa oluşturduk. Alınan sertifikaları, süreç ile ilgili tüm güncellemeleri, sizler için hazırladığımız videoları ve sıkça sorulan soruları aşağıdaki linkteki sayfadan takip edebilirsiniz.

Yepyeni Bir “Her Şey Dahil”

Papillon Hotels’de beklentilerinizin çok ötesinde bir herşey dahil deneyimi sizleri bekliyor!

Ödüllü şeflerimizle sushi’den ızgaraya farklı gurme workshop’lar, barista kursları, kokteyl sanatının incelikleri gibi deneyimleri tadın. May Fest’ten Oktoberfest’e sezon boyunca farklı festivallerde farklı kültürleri tanıyın, ödüllü eğitmenlerimiz ile birlikte farklı spor etkinliklerine katılın, yeni dostluklar kurun!

Sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de yepyeni bir her şey dahil deneyimi Papillon Hotels’de! Papy Kids Fest’ten moda kurslarına ve her yaş grubuna ayrı hazırlanmış Papy Kids Club etkinlikler ile çocuklarınız da en kaliteli her şey dahil tatili yaşayacak!

Ödüllerimiz

Türkiye’nin Riviera’sında 92’den bugüne 30 yıla yaklaşan turizm yolculuğumuzda her zaman sizler için en iyi hizmeti sunmayı hedefledik.
Türkiye’nin En İyi Aile Oteli de dahil olmak üzere aldığımız 100’e yakın ödül ile gururluyuz.
Ama bizleri her zaman en çok mutlu eden, iyi bir tatilin ardından yüzünüze yansıyan gülümseme.

2019: TripAdvisor Türkiye’nin En İyi 3. Aile Oteli (Papillon Zeugma Relaxury)
2019: TripAdvisor Türkiye’nin En İyi 5. Aile Oteli (Papillon Belvil)

Papillon’da “Lüks Belek Tatili”

Altın kumlu Mavi Bayrak ödüllü sahiller, çocuklar için yaş gruplarına özel etkinlikler, dev PapyLand aquapark ve eğlence alanı, gurme lezzetler,  kaliteli ithal içecekler, birbirinden çeşitli gündüz animasyonları ve muhteşem akşam eğlenceleri. Bunlar lüks Belek tatilinin zaten olmazsa olmazı.

Oysa Papillon Hotels’de bütün herşeye ek olarak yeni nesil bir deneyim tatili için aradığınız farklı gurme lezzetler, hep katılmak istediğiniz ama “bir türlü vakit olmuyor!” dediğiniz şu barista eğitimi gibi “trend” workshoplar, çocuklarınızın makyajdan sahneye bir eseri adım adım hazırlayacağı profesyonel eğitmenler eşliğinde drama kursları gibi pek çok “Papillon Farkı” sizi bekliyor!

to-topto-top