SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Özel Villa Tatili
Exclusive Villa Holiday
Exklusiver Villenurlaub
Отдых на эксклюзивной вилле
Güvenli Bir Ortamda
In A Safe Environment
IIn einer sicheren Umgebung
В безопасной обстановке
Sevdiklerinizle Başbaşa
Together With Your Loved Ones
Mit Ihren Allerliebsten
С близкими вам людьми
Şimdi Rezervasyon Yapın!Papillon Ayscha’da Romantik Tatiller

Herşey Dahil Resort Keyfi ile Villa Lüksü Bir Arada!

Papillon’un en modern dokunuşlarla süslenmiş, size özel villa ve resort tatili sunan oteli Papillon Ayscha’ya hoşgeldiniz!

Papillon Ayscha’da her ayrıntıda modern ve pratikliğin izlerini bulacaksınız. Siz sadece konforlu ve lüks bir tatilin keyfini yaşayın, bizler geri kalan her ayrıntıyı düşündük.

Birbirinden farklı villla ve otel tipi konaklama seçenekleriyle Papillon Ayscha 5 yıldızlı herşey dahil resort tatili ile villa keyfini bir arada yaşamanızı sağlıyor.

ÖZEL HAVUZLU VİLLA KEYFİ

VİLLA ve ODALARIMIZA GÖZ ATIN →

Biz Hazırız!

Tüm rezervasyonlarınızı kendi telefonunuzdan kolaylıkla yapabileceğiniz yeni Papillon Hotels aplikasyonundan tutun Güvenli Turizm Sertifikası’na kadar bu yeni süreçte güvenli ve rahat bir tatil geçirmeniz için pek çok çalışma yaptık.
Sizlerin bu çalışmalar ve bazı yeni kurallar hakkında bilgi sahibi olmanız için aşağıdaki Misafir Bilgilendirme Kılavuzu‘nu hazırladık.

Kılavuzun ötesinde pandemi süreci ile ilgili tüm güncel bilgileri takip edebileceğiniz bir sayfa oluşturduk. Alınan sertifikaları, süreç ile ilgili tüm güncellemeleri, sizler için hazırladığımız videoları ve sıkça sorulan soruları aşağıdaki linkteki sayfadan takip edebilirsiniz.

Yepyeni Bir “Her Şey Dahil”

Papillon Hotels’de beklentilerinizin çok ötesinde bir herşey dahil deneyimi sizleri bekliyor!

Ödüllü şeflerimizle sushi’den ızgaraya farklı gurme workshop’lar, barista kursları, kokteyl sanatının incelikleri gibi deneyimleri tadın. May Fest’ten Oktoberfest’e sezon boyunca farklı festivallerde farklı kültürleri tanıyın, ödüllü eğitmenlerimiz ile birlikte farklı spor etkinliklerine katılın, yeni dostluklar kurun!

Sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de yepyeni bir her şey dahil deneyimi Papillon Hotels’de! Papy Kids Fest’ten moda kurslarına ve her yaş grubuna ayrı hazırlanmış Papy Kids Club etkinlikler ile çocuklarınız da en kaliteli her şey dahil tatili yaşayacak!

Ödüllerimiz

Türkiye’nin Riviera’sında 92’den bugüne 30 yıla yaklaşan turizm yolculuğumuzda her zaman sizler için en iyi hizmeti sunmayı hedefledik.
Türkiye’nin En İyi Aile Oteli de dahil olmak üzere aldığımız 100’e yakın ödül ile gururluyuz.
Ama bizleri her zaman en çok mutlu eden, iyi bir tatilin ardından yüzünüze yansıyan gülümseme.

2019: TripAdvisor Türkiye’nin En İyi 3. Aile Oteli (Papillon Zeugma Relaxury)
2019: TripAdvisor Türkiye’nin En İyi 5. Aile Oteli (Papillon Belvil)

to-topto-top