SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Özel Villa Tatili Aquapark Reborn SPA Şimdi Rezervasyon Yapın!Papillon Ayscha’da Romantik Tatiller

Herşey Dahil Resort Keyfi ile Villa Lüksü Bir Arada!

Papillon’un en modern dokunuşlarla süslenmiş, size özel villa ve resort tatili sunan oteli Papillon Ayscha’ya hoşgeldiniz!

Papillon Ayscha’da her ayrıntıda modern ve pratikliğin izlerini bulacaksınız. Siz sadece konforlu ve lüks bir tatilin keyfini yaşayın, bizler geri kalan her ayrıntıyı düşündük.

Birbirinden farklı villla ve otel tipi konaklama seçenekleriyle Papillon Ayscha 5 yıldızlı herşey dahil resort tatili ile villa keyfini bir arada yaşamanızı sağlıyor.

Papillon Otelleri

ÖZEL HAVUZLU VİLLA KEYFİ

VİLLA ve ODALARIMIZA GÖZ ATIN →

"PAPILLON FARKI"

Papillon Farkını Hissedin

Altın kumlu Mavi Bayrak ödüllü sahiller, çocuklar için yaş gruplarına özel etkinlikler, aquapark ve havuzlar, gurme lezzetler, kaliteli ithal içecekler, birbirinden çeşitli gündüz animasyonları ve muhteşem akşam eğlenceleri. Bunlar lüks Belek tatilinin zaten olmazsa olmazı, değil mi?

Oysa Papillon Hotels’de bütün herşeye ek olarak yeni nesil bir deneyim tatili için aradığınız farklı gurme lezzetler, hep katılmak istediğiniz ama “bir türlü vakit olmuyor!” dediğiniz şu barista eğitimi gibi “trend” workshoplar, çocuklarınızın makyajdan sahneye bir eseri adım adım hazırlayacağı profesyonel eğitmenler eşliğinde drama kursları gibi pek çok “Papillon Farkı” sizi bekliyor!

to-topto-top
 

Papy Kids Sports Academy

Papy Kids Sports Academy 2020 yazında sizlerle buluşuyor!
Çocuklar artık tatilleri boyunca profesyonel eğitmenlerden yüzme, futbol ve tenis dersleri alabilecekler.

Detaylı bilgi için linke tıklayın!
Deatylı Bilgi İçin Tıklayın