SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

SİZİ ARAYALIMCALL ME BACKCALL ME BACKМы Вам перезвоним

SİZİ ARAYALIM

CALL ME BACK

CALL ME BACK

Мы Вам перезвоним

  Skip to Content

  AŞAĞI KAYDIRIN

  Belek, Bir Tatil Cenneti

  Belek, Bir Balayı Cenneti

  Sadece Kum ve Deniz Değil
  Yaşayan Tarih ve Doğal Güzelliklerin De Adresi

  Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Belek, Akdeniz’in mavisi ile kucaklaşan çam ormanları ile dünyanın gözde tatil destinasyonları arasında yer almaktadır.

  Birçok 5 yıldızlı konaklama tesisi bulunan Belek, denizi, güneşi ve kumsallarıyla bir cazibe merkezi olduğu kadar uluslararası standartlara uygun spor tesisleri ile de ünlüdür. Kış sezonunda da yerli ve yabancı takımlara ve spor organizasyonlarına ev sahipliği yapan Belek, futbol takımları için eşsiz kamp imkanları sunmaktadır.

  Belek antik tarihin önemli sahnelerine tanıklık etmiş olup, günümüzde de değerli kalıntılarıyla gezginlerin ilgi odağı olmuş durumdadır. Adeta bir açık hava müzesi olan bölgede çok sayıda Bizans, Roma ve Selçuklu eseri bulunmaktadır.

  Kasım 2004 yılında bölgede açılan Kilise, Sinagog ve Cami üçlüsünün buluşturulduğu ‘Dinler Bahçesi’ ile herkesi kucaklayan bir ruha kavuşmuştur.

  Belek: Lüks Herşey Dahilin Adresi

  Antalya ve özellikle Belek bölgesi bugün All-Inclusive olarak bilinen Herşey Dahil sisteminin dünyadaki en öncü destinasyonu konumunda.

  Kumlu sahiller, çocuklar için yaş gruplarına özel etkinlikler, aquapark ve havuzlar, gurme lezzetler, kaliteli içecekler ve muhteşem eğlenceler ile şekillenen lüks bir Belek tatiline Papillon Hotels olarak farklı bir anlayış getiriyoruz.

  Sizler de Papillon Hotels’in sizlere yeni nesil deneyim tatili ile şekillenen üst sınıf bir herşey dahil tatilinde neler sunabileceğini görmek için yıl boyunca Blog ve Haberler sayfamızı ziyaret edin!

  kolaj2
  Papillon ile Belek 'te Özel Bir Balayı Tatili

  Belek'te Balayı

  Türkiye’deki her 3 çiftten birinin balayı için tercih ettiği Antalya, özellikle ilk defa gelenler için baş döndürücü bir cennettir.

  800’den fazla sadece Antalya’da yetişen (endemik) bitki türüne ev sahipliği yapan bu özel şehir doğası, güneşli günlerinin çokluğu ve masmavi deniziyle balayı çiftleri için en ideal destinasyonlardan birisidir.

  Kumsalları, doğası ve 5 yıldızlı tesisleri ile öne çıkan Belek’te ideal bir balayı tatili için Papillon ile Belek ‘te Özel Bir Balayı Tatili yazımızı okuyun!

  Belek: SPA & Wellness Cenneti

  30 yıl önce baştan yaratılarak bir yeryüzü cennetine dönüştürülülen Belek yenilenme ve yeniden doğuşun turizmdeki bir simgesi.

  Lüks Belek otellerinin alamet-i farikalarından olan dünya kalitesinde SPA & Wellness tesisleri profesyonel kadroları ve en ince ayrıntılara kadar verilen özenle sizleri bekliyor.

  Tüm Papillon otellerinde hizmet veren REBORN SPA‘da şimdiye kadar bildiğiniz tüm hikayelerden farklı yeni bir öyküyle vücudunuz ve ruhunuz birbiri ile salt temizliğin mükemmelliğiyle tanışacak. Sizleri REBORN SPA’nın muhteşem dünyasına davet ediyoruz.

  Couple Holiday
  Sports Camps

  Belek: Kongre Turizminde Bir Marka

  Belek, gerçekleştirdiği sayısız ulusal ve uluslararası önemli toplantı ve kongre organizasyonlarıyla yalnızca Türkiye’nin değil, dünyanın da sayılı toplantı ve kongre turizmi merkezlerinden olduğunu göstermiştir.

  200’ün üzerinde kongre/toplantı salonu bulunan Belek dünya liderlerinin bir araya geldiği G20 Liderler Zirvesi ve NATO Dışişleri Bakanları toplantısı gibi en yüksek profilli zirvelerin adresi konumundadır.

  Papillon Hotels olarak tüm otellerimizde sunduğumuz toplantı ve kongre turizmi etkinlikleri için … numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

  Belek: Kum Tepelerinden Çam Ormanlarına

  1960’larda rüzgar erozyonu ile aşınan kumul tepelerinden oluşan Belek sahilleri, sadece 20 yıl içinde genç Türkiye Cumhuriyeti’nin en pırıltılı eserlerinden birisine dönüşecekti.

   1961-1988 arasında 1 milyondan fazla fıstık çamı, 500 bine yakın okaliptüs ve 250 bin Kıbrıs Akasyası dikilen Belek sahilleri herkesin hayranlıkla baktığı, yeşilin ve mavinin kucaklaştığı haline büründü.

  Belek’in 1960’lardan bugüne yaşadığı dönüşüm için Belek’in Papillon (Kelebek)’leri yazımızı okuyun!

  Belek: Bir Tarih Hazinesi

  Bugün her köşesi farklı bir yıldız olan Antalya bundan daha 60 yıl önce sırtını geçit vermeyen Toros dağlarına yaslamış bir saklı cennetti.

  Belek ve Antalya, tarihi zenginliğiyle sizi ağırlarken, geçmişe yolculuğunuzun her adımında, güneş, dalgaların üzerinden size gülümsüyor olacak.

  Antalya’nın tarihi hakkında daha fazla bilgi için Antalya, Tüm Kavimlerin Bir Arada Yaşadığı Yer yazımızı okuyun!

  Belek: Tematik Eğlencenin Başkenti

  Papillon Belvil bünyesinde 2013 yılında faaliyete geçen Papyland Eğlence Dünyası çocukların yaşıtlarıyla en eğlenceli tatili yaşaması, su kaydıraklarından tutun tırmanma duvarlarına kadar aksiyon dolu bir eğlence parkında tüm kurtlarını döküp, gün boyu süren birbirinden farklı değişik aktivitelerde yeni arkadaşlıklar kurması için tasarlandı!

  Papyland ve Papillon Belvil hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Hayalinizdeki Aile Oteli yazımızı okuyun!

  Papillon_Belvil_Papyland_Exterior_1920px
  Sports Camps

  Belek: Spor Turizminin Başkenti

  Belek her yıl ağırladığı yüzlerce futbol takımı ile spor kampı turizminin sadece Türkiye’de değil dünyada da başkentlerinden birisidir.

  Belek’te bulunan Papillon Sports Center, bünyesinde FIFA standartlarında 5 futbol sahası, toplantı/eğitim odası, 4 ayrı soyunma/malzeme odası ve kafeteryası ile hizmet vermektedir.

  Papillon Sports Center FITA 47. Açıkhava Dünya Büyükler Okçuluk Şampiyonası gibi önemli organizasyonlara da ev sahipliği yapmıştır.

  Belek Futbol Turizmi ile ilgili Kusursuz Bir Kamp Deneyimi İle Yenilenmeye Hazır Mısınız? yazımızı okuyun!

  Perge ve Aspendos

  İçerisinde 1300 kişilik antik tiyatro, hamam, stadyum, anıtsal çeşme ve binlerce sütunu ile Sütunlu Cadde gibi alanları barındıran Perge antik kenti mutlaka tatil planınızda yer alması gereken bir tarih durağıdır.

  Belek’e sadece 30 dakika mesafedeki Aspendos antik kenti de Roma İmpratorluğu zamanında yapılan ve halen opera ve konserler için kullanılan 12.000 kişilik antik tiyatrosu ile ünlüdür.

  Aziz Paul‘un Hristiyanlığı yaymak için çıktığı ünlü gezilerinin Kıbrıs’tan sonraki durağı olan Perge ve Aspendos ile ilgili daha fazla bilgi ve tatilinizde ziyaret edebileceğiniz tarihi duraklar için Antalya, Tüm Kavimlerin Bir Arada Yaşadığı Yer yazımızı okuyun!

  Sports Camps
  Papillon Ayscha'da Butler Hizmeti ile Hayalinizdeki Villa Keyfi

  Belek'te Rüya Gibi Bir Villa Tatili

  Hayalinizdeki villa tatili keyfini 5 yıldızlı otel konforuyla yaşamak için Belek otelleri size muhteşem seçenekler sunuyor.

  Sevdiklerinizle size özel bir tatil için özel havuzlu villanızda 24 saat ücretsiz oda servisi, ücretsiz sahil pavilyonları, öncelikli A’la Carte rezervasyonları gibi hizmetlerle yeni nesil bir villa tatilini Papillon Ayscha ve Papillon Zeugma Relaxury’de yaşayabilirsiniz.

  Papillon Ayscha’da ultra herşey dahil bir tatilin tüm imkanlarıyla birlikte yaşayacağınız villa tatilinin detaylarını öğrenmek için Papillon Ayscha’da Butler Hizmeti ile Hayalinizdeki Villa Keyfi yazımızı okuyun!