SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Comfort Club Room Doğanın KalbindeIm Herzen der NaturAt The Heart of NatureВ самом сердце природы Sınırsız Eğlence!Spaß ohne Ende!Unlimited Fun!Неограниченные развлеченияŞimdi Rezervasyon Yapın!

Papillon Belvil: Doğayla İç İçe

Samimi ve eğlenceli!

Doğanın kalbine, evinizdeymiş gibi sımsıcak bir atmosfere, Papillon Belvil’e hoşgeldiniz.

Papyland ve Papy Kids Club ile siz ve aileniz için en eğlenceli yaz tatili Papillon Belvil’de sizi bekliyor! Birbirinden eğlenceli tam 6 parkurun yer aldığı Papyland Aquapark’ta 38 mt’lik serbest düşüşten, uzayın derin karanlığına yapacağınız adrenalin dolu bir yolculuğa kadar tatilinize renk katacak bir çok aktivite var.

Düzenli olarak Türkiye’nin En İyi Aile Otelleri listelerine giren Papillon Belvil, 2015 yılında TripAdvisor tarafından “Türkiye’nin En İyi Aile Oteli” seçilmiş ve aynı yıl TripAdvisor’da “Dünyanın En İyi Aile Otelleri” sıralamasında 12. sırada yer almıştır. Tüm ödüllerimize Ödüllerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

Muhteşem Papillon Deneyimi ile siz ve çocuklarınız için en kaliteli menülere ek olarak  özel gala geceleri ve muhteşem şovlar da tatil keyfinize keyif katacak.

Papillon Otelleri

DOĞA İLE İÇ İÇE

PAPILLON BELVIL ODALARI →

"PAPILLON FARKI"

Siz De Papillon Farkını Hissedin

Altın kumlu Mavi Bayrak ödüllü sahiller, çocuklar için yaş gruplarına özel etkinlikler, dev PapyLand! aquapark ve eğlence alanı, gurme lezzetler,  kaliteli ithal içecekler, birbirinden çeşitli gündüz animasyonları ve muhteşem akşam eğlenceleri. Bunlar lüks belek tatilinin zaten olmazsa olmazı, değil mi?

Oysa Papillon Hotels’de bütün herşeye ek olarak yeni nesil bir deneyim tatili için aradığınız farklı gurme lezzetler, hep katılmak istediğiniz ama “bir türlü vakit olmuyor!” dediğiniz şu barista eğitimi gibi “trend” workshoplar, çocuklarınızın makyajdan sahneye bir eseri adım adım hazırlayacağı profesyonel eğitmenler eşliğinde drama kursları gibi pek çok “Papillon Farkı” sizi bekliyor!

to-topto-top