SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Doğanın KalbindeIm Herzen der NaturAt The Heart of NatureВ самом сердце природы Ruhunu DinlendirSpaß ohne Ende!Heal Your SoulНеограниченные развлечения Comfort Club RoomIm Comfort Club RoomIn Our Comfort Club RoomsComfort Club RoomŞimdi Rezervasyon Yapın!

Papillon Belvil: Doğayla İç İçe

Samimi ve Eğlenceli!

Doğanın kalbine, evinizdeymiş gibi sımsıcak bir atmosfere, Papillon Belvil’e hoşgeldiniz.

Papyland ve Papy Kids Club ile siz ve aileniz için en eğlenceli yaz tatili Papillon Belvil’de sizi bekliyor! Birbirinden eğlenceli tam 6 parkurun yer aldığı Papyland Aquapark’ta 38 mt’lik serbest düşüşten, uzayın derin karanlığına yapacağınız adrenalin dolu bir yolculuğa kadar tatilinize renk katacak bir çok aktivite var.

Düzenli olarak Türkiye’nin En İyi Aile Otelleri listelerine giren Papillon Belvil, 2015 yılında TripAdvisor tarafından “Türkiye’nin En İyi Aile Oteli” seçilmiş ve aynı yıl TripAdvisor’da “Dünyanın En İyi Aile Otelleri” sıralamasında 12. sırada yer almıştır. Tüm ödüllerimize Ödüllerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

Muhteşem Papillon Deneyimi ile siz ve çocuklarınız için en kaliteli menülere ek olarak  özel gala geceleri ve muhteşem şovlar da tatil keyfinize keyif katacak.

DOĞA İLE İÇ İÇE

PAPILLON BELVIL ODALARI →

Biz Hazırız!

Tüm rezervasyonlarınızı kendi telefonunuzdan kolaylıkla yapabileceğiniz yeni Papillon Hotels aplikasyonundan tutun Güvenli Turizm Sertifikası’na kadar bu yeni süreçte güvenli ve rahat bir tatil geçirmeniz için pek çok çalışma yaptık.
Sizlerin bu çalışmalar ve bazı yeni kurallar hakkında bilgi sahibi olmanız için aşağıdaki Misafir Bilgilendirme Kılavuzu‘nu hazırladık.

Kılavuzun ötesinde pandemi süreci ile ilgili tüm güncel bilgileri takip edebileceğiniz bir sayfa oluşturduk. Alınan sertifikaları, süreç ile ilgili tüm güncellemeleri, sizler için hazırladığımız videoları ve sıkça sorulan soruları aşağıdaki linkteki sayfadan takip edebilirsiniz.

Yepyeni Bir “Her Şey Dahil”

Papillon Hotels’de beklentilerinizin çok ötesinde bir herşey dahil deneyimi sizleri bekliyor!

Ödüllü şeflerimizle sushi’den ızgaraya farklı gurme workshop’lar, barista kursları, kokteyl sanatının incelikleri gibi deneyimleri tadın. May Fest’ten Oktoberfest’e sezon boyunca farklı festivallerde farklı kültürleri tanıyın, ödüllü eğitmenlerimiz ile birlikte farklı spor etkinliklerine katılın, yeni dostluklar kurun!

Sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de yepyeni bir her şey dahil deneyimi Papillon Hotels’de! Papy Kids Fest’ten moda kurslarına ve her yaş grubuna ayrı hazırlanmış Papy Kids Club etkinlikler ile çocuklarınız da en kaliteli her şey dahil tatili yaşayacak!

Ödüllerimiz

Türkiye’nin Riviera’sında 92’den bugüne 30 yıla yaklaşan turizm yolculuğumuzda her zaman sizler için en iyi hizmeti sunmayı hedefledik.
Türkiye’nin En İyi Aile Oteli de dahil olmak üzere aldığımız 100’e yakın ödül ile gururluyuz.
Ama bizleri her zaman en çok mutlu eden, iyi bir tatilin ardından yüzünüze yansıyan gülümseme.

2019: TripAdvisor Türkiye’nin En İyi 3. Aile Oteli (Papillon Zeugma Relaxury)
2019: TripAdvisor Türkiye’nin En İyi 5. Aile Oteli (Papillon Belvil)

to-topto-top