SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Samimi ve Eğlenceli!

Papillon Belvil: Doğayla İç İçe

Doğanın kalbine, evinizdeymiş gibi sımsıcak bir atmosfere, Papillon Belvil’e hoşgeldiniz.

Papyland ve Papy Kids Club ile siz ve aileniz için en eğlenceli yaz tatili Papillon Belvil’de sizi bekliyor! Birbirinden eğlenceli tam 6 parkurun yer aldığı Papyland Aquapark’ta 38 mt’lik serbest düşüşten, uzayın derin karanlığına yapacağınız adrenalin dolu bir yolculuğa kadar tatilinize renk katacak bir çok aktivite var.

Düzenli olarak Türkiye’nin En İyi Aile Otelleri listelerine giren Papillon Belvil, 2015 yılında TripAdvisor tarafından “Türkiye’nin En İyi Aile Oteli” seçilmiş ve aynı yıl TripAdvisor’da “Dünyanın En İyi Aile Otelleri” sıralamasında 12. sırada yer almıştır.

Muhteşem Papillon Deneyimi ile siz ve çocuklarınız için en kaliteli menülere ek olarak özel gala geceleri ve muhteşem şovlar da tatil keyfinize keyif katacak.

GALERİ

KULÜP ODALARI ve SUITLER

Belek’in güzelliğinin tadını Papillon Belvil’de çıkarın.GASTRO JOURNEY

Ar-Ge atölyemizde Executive şeflerimizin vizyonları ile geliştirilen menüler ile yepyeni bir gastronomik deneyim!

Papillon Hotels’in gastronomi kültürünün bir parçası olan “Yerel, Doğal ve Sürdürülebilir” mottosu ile sizler için benzersiz menüler oluşturduk.
Papillon Hotels ile Türk ve dünya mutfağının geleneksel tatları eşsiz bir gastronomi yolculuğuna dönüşüyor.

BUTTERFLY EFFECT

İçeceklerinizin tadını özel Akdeniz güneşi ile çıkarın.
“Kelebek Etkisi” isimli kokteyl menümüz, gelecekte büyük olaylara etki eden küçük başlangıçlardan esinlendi.


MENÜHER ŞEY DAHİL DENEYİM TATİLİ

Rafine zevkler için eşsiz deneyimler Papillon Hotels’de.

PAPILLON FIT CLUB

FIT CLUB, sertifikalı eğitmenler eşliğinde çeşitli ücretsiz antrenmanların yanı sıra isteyenler için vücut geliştirme, golf ve tenis gibi spor dallarında ücretli özel dersler ile size spor dolu bir tatil sunuyor.REBORN SPA

Bir Papillon Hotels markası olan Reborn SPA’da sunulan hizmetlere bu yıl sporcular için dinlenme ve yenilenme terapileri eklendi.
Ayrıca “Kids Spa konsepti ile küçük misafirlerin ve ailelerin bir arada yaşayabileceği uygulamalar eklendi ve uzmanlar tarafından uygulanan güzellik ve bakım terapileri yenilendi.


DETAYLI BİLGİ