SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

AŞAĞI KAYDIRIN

Küçüklere Özel Mini Aquapark!

Sinema Odası

Papyland Aquapark ve Eğlence Diyarı

Nefes kesici 6 farklı su kaydırağı, atölyeler, oyun, sinema ve hobi alanları ile Papyland Eğlence Parkı çocukların da büyükler kadar tatilden keyif almasını sağlayacak!

Space Hole (42m), Black Hole (94 m), Freefall (38 m), Multislide (3 paralel parkur), Tunnel Freefall (39 m), Rafting Slide (130 m), Mini Aquapark (3 kaydırak, minikler için)

01-03 Yaş Grubuna Özel

TODDLERS CLUB 1-3 Yaş Grubu

Oyun köşesi, Uyku odası, Mutfak (mikro dalga fırın, buzdolabı, biberon ısıtıcı) TV, Bebek mobilyaları, Bebek bezi değiştirme köşesi

75 m2’lik Bebek Odası
Ebeveynlere oturma salonu

4-12 Yaş Etkinlikleri

MINI CLUB ve JUNIORS CLUB

Aktivite odası, LEGO odası, PlayStation odası, sinema, açık yüzme
havuzları, futbol sahası, oyun parkı, oyun odası, el işi
aktiviteleri, özel temalı günler, spor aktiviteleri.

13 Yaş Ve Üzeri

GENÇLER KULÜBÜ

Yarışmalar, spor aktiviteleri, açık hava disko, özel temalı günler.

Gençler kulübü Temmuz ve Ağustos aylarında hizmet vermektedir.

AKTİVİTELER

Mini Club Etkinlikleri (4 – 7 yaş arası)
Etkinlikler: Papy Gym, Mini Golf, Bowling, Halka Oyunu, Dart, Mini Futbol, Boccia, Olimpiyat Oyunları, Sjoelen, Kurabiye Günü, Sahil Oyunları

Kurabiye günü, ailelerin katılımıyla sabahları düzenlenir ve yapılan kurabiyeler pişirilmek üzere mutfağa götürülür. Minik misafirlerimizin hazırladığı kurabiyeler tüm çocuklara ve diğer yetişkin misafirlerimize ikram edilir.

Mini Club etkinliklerine katılarak oyunları kazanan mnisafirlerimiz, ödüllerini Papy Disco’dan sonra diploma töreninde alarak, hep beraber hatıra fotoğrafı çektiriyor.

Juniors Club Etkinlikleri (8 – 12 yaş arası)
Dart, Bowling, Shuffle Board, Sjoelen, Boccia, Beach Volley, Masa Tenisi, Kum Yarışması(ailelerle birlikte düzenlenir)

Teenager Club Etkinlikleri (13 – 18 yaş arası)
Beach Volley, Su Jimnastiği, Su Topu, Sjoelen, Havalı Tüfek Atıcılığı, Boccia, Dart, Havuz Oyunları, Olimpiyat Oyunları *, Futbol, Basketbol, Köpük Partisi

* Olimpiyat oyunları tüm gün devam eden ve takımların oluşturulduğu bir aktivitedir. Akşam show öncesi madalya töreni yapılır ve kazananlar ödüllerini alır.

Ortak Etkinlikler (4 – 12 yaş arası)
Elişi etkinlikleri ve oyunları, havuz etkinlikleri ve oyunları, masa oyunları, tema günleri ve aktiviteleri, akşam aktiviteleri (20:30 – 22:30 arası düzenlenir).