SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

SİZİ ARAYALIMCALL ME BACKCALL ME BACKМы Вам перезвоним

SİZİ ARAYALIM

CALL ME BACK

CALL ME BACK

Мы Вам перезвоним

  Skip to Content

  News

  GastroAlaturka 'da Papillon Lezzetleri
  21/11/2019

  GastroAlaturka ‘da Papillon Lezzetleri

  GastroAlaturka organizasyonunun "Chef's Table" etkinliğinde Papillon Belvil Hotel Executive Sous Chef'i Fırat Doğan seçkin bir misafir grubuna Antalya yöresine ait özel ürünlerle hazırlanan ve damaklarda unutulmaz tatlar bırakan bir menü servis etti.Yazının devamı için tıklayın!

  READ MORE
  Antalya Tüm Kavimlerin Birarada Yaşadığı Yer
  21/11/2019

  Antalya, Tüm Kavimlerin Bir Arada Yaşadığı Yer

  Bugün her bir köşesi farklı bir turizm yıldızı olan Antalya bundan daha 60 yıl önce sadece belli bir kesimin tatil için kendi özel deniz araçları ile koylarına ulaşabildiği, yerli halkın ise Kaleiçi bölgesindeki limana tütün ve narenciye gibi yüklerini boşaltmak için dağlar arasındaki vadilerden deve sırtında geçebildiği, sırtını geçit vermeyen Toros dağlarına yaslamış bir saklı cennetti.Yazının devamı için tıklayın!

  READ MORE
  Die Schmetterlinge von Belek
  21/04/2019

  Belek’in Papillon (Kelebek)’leri

  1961 yılında Antalya'nın orman işçileri hummalı bir çalışma içindeydiler. Türkiye Büyük Millet Meclisi onlara Antalya Belek sahilinde o zamanlar tamamen kumluk araziden oluşan, 20 kilometrelik bir sahil bandının yoğun rüzgar sebebiyle oluşan erozyondan korunması için ağaçlandırılması görevini vermişti...Yazının devamı için tıklayın

  READ MORE