All Escape @ Papillon Zeugma

Antalya’nın cennet köşesi Belek’te yeşil ormanlar ve serin akşamlarda da Papillon Otelleri tatil ve organizasyonlarınız için fırsatlar sunmaya devam ediyor! Kış trendleri nedir merak edenler için yazdan kalma gündüzler ve serin akşamlarda, ALL dergisinin ünlü trendsetter ve vlogger’ların buluşma etkinliği “All Escape” Papillon Hotels grubunun RELAXURY konsepti ile konuklarına gastronomiden havuzlu suite’lere kadar üst sınıf tatil keyfini sunan Papillon Zeugma‘daydı.

DeFacto İle Kış Trendleri

DeFacto, Kom, Karaca, Braun, Incia gibi ünlü markaların katılımıyla 15-18 Ekim tarihleri arasında yapılan etkinlikte ilk gün DeFacto’nun yeni koleksiyonu olan DeFacto Studio‘nun kış trendleri ile tanıtıldığı bir kahvaltı sunumu ile başladı.

[insta-gallery id=”1″]

 

Papillon Zeugma’da Günbatımı

DeFacto, Kom, Karaca ve Incia’nın yaptığı sunumlardan sonra Papillon Zeugma’nın en özel kısmı Luxury Pool Suites‘te havuz başında içeceklerle fotoğraf çekimlerine katılan misafirlerimiz, akşam saatlerinde beach barda elektro violinist eşliğinde bar sunumu ile gerçekleşen Sunset Party etkinliğinde Antalya’da Ekim ayının enfes günbatımını Papillon Zeugma’nın zengin içecek sunumları eşliğinde izlediler.

View this post on Instagram

? #lovezeugma #allescape

A post shared by Ceren Kaya (@ceernkaya) on

Mey’hane Restoran’da Bir Lezzet Yolculuğu

Kış sezonu ürün tanıtımlarının ve akşam yapılan Sunset Party’nin ardından 16 ve 17 Ekim akşamları farklı birer A’la Carte restoranda dünya lezzetleri konuklara sunuldu. Papillon Zeugma’nın Tüm Aşçılar Federasyonu (TAF) Grand Prix ödüllü Executive Chef’i Bülent Erginyavuz ve ekibinin elinden ilk akşam Mey’hane A’la Carte restorandaki yemekte deniz mahsülleri ve mezelerin tadan konuklar sonraki akşam ise Farfalle Restoran‘da İtalyan mutfağının Akdeniz lezzetleri ile buluştuğu bir lezzet yolculuğuna çıktılar.

KOM Pijama Partisi

17 Ekim’de akşam yemeğinin ardından gece saatlerinde presidential dublex suite’e geçen konuklar “Kom ile Pijama Partisi” etkinliğinde kış koleksiyonu tanıtımı eşliğinde eğlenirken sıcak çikolatadan tutun çikolataya batırılmış marshmallow’a kadar katılımcı markaların ve otelin özel ikramlarının tadına bakma fırsatını yakaladılar.

[insta-gallery id=”2″]

 

Ayrılık Vakti

Gece geç saatlere kadar eğlenen konuklar 18 Ekim günü etkinlik sonu fotoğrafında buluştu.

Tag: All Escape İle Kış Trendleri Papillon Zeugma’daydı