Eylül Tatil Fırsatları Papillon Hotels’de

Eylül ayı bu sene bir türlü gidemediğiniz tatile sevdiklerinizle birlikte çıkmak için en ideal fırsatları sunuyor! Yaz ortasına göre daha makul hava sıcaklıkları ve daha ekonomik tatil seçenekleri ile Eylül ayı Papillon Hotels’de bir başka güzel.

Antalya’nın en gözde tatil beldesi Belek’te ailenizle birlikte online eğitim dönemi boyunca ücretsiz Wi-Fi ile eğitim öğretimden geri kalmadan tatil yapın. Online eğitim sayesinde okul çağında çocukları olan aileler için bir daha çok zor bulunacak Eylül tatil fırsatları için şimdi rezervasyon sayfamıza göz atın!

 

Eylül Tatil Fırsatları Bu Sene Aileler İçin

Antalya’da Eylül ayı havanın 37-38’lerden 30-31 derecelere, deniz suyu sıcaklıklarının da 29-30 derecelerden 26-27’lere doğru geldiği bir dönemdir. Eylül ayı ile birlikte düşen nem oranları yaz dönemindeki yoğun sıcakların etkisini de bir nebze hafifletir. Aynı ilkbaharda olduğu gibi Antalya’nın en güzel zamanları aslında parlak güneşin bir nebze de olsa etkisini hafiflettiği bu sonbahar zamanlarıdır.

Bunaltıcı sıcaklar olmadan çok daha makul bir tatil fırsatı sunan Eylül ayı her yıl okulların açılması nedeniyle çocuklu aileler için bir hayaldi. Oysa ki bu yıl online eğitim ile başlayan eğitim dönemi sayesinde Eylül tatil fırsatlarından siz de ailenizle faydalanabilirsiniz.

 

Eylül Antalya Hava Durumu Tatil İçin En İdeal Koşulları Sunuyor

Antalya’da deniz suyu sıcaklıkları daha 1 Ağustos’ta 31 dereceye ulaşırken Austos ayı içinde sürekli 40 dereceleri aşmıştı. Geçmiş yıl ortalamalarına göre 3-4 derece yüksek seyreden bir Ağustos ayından sonra 2020’de muhtemelen yine oldukça sıcak bir Eylül ayı bizi bekliyor.

Chart by Visualizer


Accuweather ve diğer tahmin siteleri bu sene Eylül ayında 39-40 derecelerin görüleceğini haber veriyor. Mayıs ayında 41 derece ile 91 yılık sıcaklık rekorunun kırılmasını Yaz Antalya’ya Mayıs’ta Geldi yazımızda size aktarmıştık.

Bu yıl da öyle gözüküyor ki sıcaklık rekorları ile başlayan 2020 yılı Eylül’de de oldukça sıcak geçecek! Sizler de şimdiden 21 Eylül’e kadar Antalya’da sürecek bu yaz havasını değerlendirmek ve Eylül tatil fırsatlarını yakalamak için hemen Papillon Hotels’de rezervasyon yapın!

 

Antalya Sahilleri Sonbahar’da Ayrı Güzel

Antalya ekim sahil

Haber için tıklayın

Yılda ortalama 300 güneşli günün yaşandığı Antalya’da daha sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz çok vakit var. 2019 yılında hava sıcaklığının 29, deniz suyu sıcaklığının ise 25 derece olarak kaydedildiği Ekim ayının sonlarında bile sahiller hala capcanlıydı.

Haber videosu için tıklayın

Daha önceki yıllarda da Kasım ayında Türkiye’nin geri kalanı soğuk hava ve hatta kar yağışı etkisi altında iken tatilciler Antalya’da denizin tadını çıkarıyordu. 2017 yılında Erzurum’da -10 derecelere varan soğuk havanın olduğu günlerde Antalya’da hava sıcaklığı 25, deniz suyu ise 23 dereceydi.

 

Otellerimiz Online Eğitim ve Uzaktan Çalışma İçin Hazır

Tüm otellerimizde ücretsiz olarak tüm alanlarda sunulan Wi-Fi hizmetimiz sayesinde çocuklar eğitimlerine tatilde de devam ediyor! Yemyeşil çam ormanları arasında deneyimli animasyon ekibimiz ile birlikte eğlenecek çocuklar ders saatlerinde öğretmenleri ile online olarak buluşabilecekler.

Papillon Hotels Eylül tatil fırsatları ile 2020-2021 öğrenim yılına çocuklarınızın çok eğlenceli bir başlangıç yapmasını ve kış için bol bol D vitamini depolamasını sağlayın. Ailelere özel Eylül tatil fırsatları için +90 549 334 26 14 numaralı hattımızdan hemen bizi arayın veya mesaj gönderin.