Kışın Açık: Güvenli Kış Tatili Papillon Belvil ve Ayscha’da!

Üstün hizmet anlayışı ve her şey dahil kolaylığı ile kışın açık otel arayanlar için tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek Güvenli Kış Tatili Papillon Hotels’de sizi bekliyor! Yenilenen genel kullanım alanları, yepyeni cihaz ve ünitelerle donatılmış fitness merkezi ve Reborn SPA’nın yanı sıra uzun dönemli konaklamalara özel ayrıcalıklı hizmetlerin tadını doyasıya çıkartacağınız bir kış tatiline hazır olun!

TripAdvisor 2019 Türkiye’nin En İyi Aile Otelleri listesinde 5. sırada yer alan Papillon Belvil ve beş yıldızlı villa tatilinin adresi Papillon Ayscha‘da uzayan okul tatilleriyle kışın keyfini ailenizle doyasıya çıkarın. Antalya’nın çam ormanları ile ünlü cennet köşesi Belek’te, tam da doğanın kalbinde sağlık ve mutluluk dolu doyasıya bir kış tatili için şimdi rezervasyon yapın!

 

Kışın Uzun Konaklayın Ayrıcalıklı Hizmetlerin Tadını Çıkarın!

2020 Kasım’dan 2021 Mart sonuna kadar geçerli olmak üzere, kışn açık Papillon Belvil ve Papillon Ayscha’daki minimum 14 gecelik konaklamalarda ücretsiz havalimanı transferi, haftalık ücretsiz laundry hizmeti (10 parçaya kadar), yastık menüsü, girişte odanızda meyve ve şarap servisi ile farklı otel içi hizmetlerde indirimler sunuyoruz.

Kışın açık otellerimizde uzun dönemli konaklama hizmet listesi:

 • Havalimanı – Otel – Havalimanı ücretsiz transfer
 • Deniz manzaralı odaya upgrade (müsaitlik doğrultusunda)
 • Giriş günü meyve sepeti ve şarap servisi
 • Reborn SPA’da %25 indirim (kozmetik ürünler hariç )
 • Haftada 10 parçaya kadar ücretsiz laundry (çamaşır temizlik) hizmeti
 • Yastık menüsü
 • Odalarda günlük yenilenen çay, kahve ve bitki çayı setup

Tüm bunların ötesinde her zamanki Papillon hizmet anlayışı dahilinde:

 • Özenle hazırlanmış kişisel kullanım alanları
 • Anlaşmalı sağlık kurumları ve eğitimli personel
 • Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığının yönerge ve kurallarına uygun hazırlanmış hizmet alanları
 • Odalarda üst düzey hijyen ve temizleme standartları
 • Konforlu, bireysel çalışma alanları

ile kış tatilinizi güvenle geçirebilirsiniz.

 

Kışın Açık: Güvenli Turizm Sertifikalarımız Güncelleniyor

Belek’te bulunan 3 otelimizden ilk Güvenli Turizm Sertifikası alan Papillon Belvil, Ekim sonu ile birlikte beşinci yeniden sertifikasyonu da başarıyla geçmiş durumda! Dünyanın alanındaki en yetkin sertifika kuruluşu Bureau Veritas tarafından yapılan denetimlerde Papillon Belvil tüm güvenli turizm sertifikası koşullarına uyumunu tekrar kanıtladı.

Papillon Belvil, Haziran ayındaki tüm denetimlerden başarı ile geçerek Güvenli Turizm Sertifikası aldı ve kapılarını siz misafirlerine açtı. Haziran ayındaki ilk denetim ve sonraki aylardaki tüm tekrar denetimlerden başarı ile geçen Papillon Belvil kış aylarında da size güvenli bir tatil sunmak için hazır!

Sizler de sevdiklerinizle birlikte bu kış güvenli bir tatil için Güvenli Turizm Sertifikası sahibi otellerimizi tercih edin!

 

Papillon Ayscha’da Yılbaşı Gala Gecesi

Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz Yılbaşı Gala Partimiz de bu yıl Papillon Ayscha’da sosyal mesafe kuralları çerçevesinde yapılacak. Yılbaşı partisine katılım halinde yılbaşı gala ücreti kişi başı 40€ olarak belirlenmiştir.

Tüm Alanlarda Ücretsiz Wi-Fi

Tatilinizde yapmanız gereken çalışmalarınızı seçkin hizmetimiz eşliğinde, otelimizin her köşesinde erişimi olan Free Wi-Fi hizmetimizi kullanarak konfor içerisinde yapabilirsiniz.

Sadece sizler değil, çocuklarınız da derslerinden geri kalmadan tüm alanlarda erişebilecekleri ücretsiz Wi-Fi hizmeti ile online eğitimlerini rahatça sürdürebilecekler.

 

Papillon Sports & Performance Concept

Bu kış Sports & Performance Konsepti dahilinde yenilenen Reborn SPA, kapalı havuzumuz ve fitness merkezimiz ile spor odaklı özel bir kış tatiline hazır olun!

Sports & Performace Konsepti hakkında daha detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edin!