Papillon Ayscha 14 Haziran’da sezonu açıyor! Ailenizle birlikte güvenli bir tatil için şimdi Papillon Belvil ve Papillon Ayscha otellerimizde rezervasyon yapabilirsiniz.

Sizleri Papillon’un en modern dokunuşlarla süslenmiş, size özel villa ve resort tatili sunan oteli Papillon Ayscha’ya bekliyoruz!

 

Villa Tatili

Papillon Ayscha’da her ayrıntıda modern ve pratikliğin izlerini bulacaksınız. Siz sadece konforlu ve lüks bir tatilin keyfini yaşayın, bizler geri kalan her ayrıntıyı düşündük.

Birbirinden farklı villla ve otel tipi konaklama seçenekleriyle Papillon Ayscha 5 yıldızlı herşey dahil resort tatili ile villa keyfini bir arada yaşamanızı sağlıyor. Tüm konaklama tiplerimizi incelemek için tıklayın!

 

Güvenli Tatil

Tüm rezervasyonlarınızı kendi telefonunuzdan kolaylıkla yapabileceğiniz yeni Papillon Hotels aplikasyonu ve Güvenli Turizm Sertifikası ile güvenli ve rahat bir tatil geçirmeniz için pek çok çalışma yaptık. Tüm bu çalışmalarımızı da Misafir Bilgilendirme Kılavuzu‘ndan topladık, mutlaka okuyun!

Kılavuzun ötesinde, pandemi süreci ile ilgili tüm güncel bilgileri takip edebileceğiniz bir sayfa oluşturduk. Alınan sertifikaları, süreç ile ilgili tüm güncellemeleri de bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Video İçin Tıklayın!

 

Papy Kids Spor Akademisi

Papillon Hotels’de bu yaz genç yetenekler “Papy Kids Sports Academy” bünyesindeki Yüzme, tenis ve Futbol branşlarında uzman eğitmenler eşliğinde eğlenceli bir tatil geçirecekler. Papy Kids Sports Academy ile ilgili daha detaylı bilgi ve form için tıklayın!

Papy Kids Sports Academy’de yüzme, tenis ve futbol branşlarında hizmet verilecek. Uzman eğitmenler gözetiminde, çocukların yeteneklerine ve hedeflerine göre özenle seçilmiş programlarla gelişimlerine katkıda bulunacak bu yepyeni Papillon ayrıcalığını kaçırmayın!

 

Gerçek Bir Aile Oteli

Ailenizle birlikte güvenli ve size özel tatil seçenekleri sunan Papillon Ayscha’daki 3 farklı villa ve 4 farklı oda seçeneğinden birisi mutlaka size uyacak. 2021 sezonunda yepyeni Family Connection odaları da geniş aileler için çift yatak odası gibi seçeneklerle sizlere rahat bir tatil imkanı sunuyor! Tüm Papillon Ayscha oda seçeneklerimiz için tıklayın!

Yenilenen Papy Kids Club’daki LEGO odamız ve Aquapark da çocuklarınızın tatiline neşe katacak!

 

Gastronomi

Zengin açık büfe menüsünü, Papillon mutfağının 20 yıllık deneyimiyle sunan Papillon Ayscha, damak zevkiniz kadar, gözlerinize de hitap ediyor. Birbirinden farklı dünya mutfaklarından esintiler sunan restoran ve barlarımızı incelemek için tıklayın!

Sezon boyunca workshop çalışmaları ile zenginleşen Papillon Ayscha’daki gastronomi deneyiminde sizleri de aramızda görmek istiyoruz.