Papillon Hotels’de muhteşem yeni yıl kutlamalarının bir parçası olmaya ne dersiniz? Sizi dans, müzik ve eğlence dolu en harika programın tadını çıkarmaya davet ediyoruz!

Bu yeni yıl gala gecesinde Milena Madzharova ve Tetjana Usatenko’dan bir keman ve piyano konserinin keyfine varacak ve Papillon Ayscha Yeni Yıl Gala’sında geceyi DJ KatyRise ile yüksek nota ile sonlandıracaksınız! Ayrıca 24-31 Aralık tarihleri ​​arasında Korcan Alp Orkestrası ile yılbaşı gecesi ve 6 Ocak tarihlerinde Janna Ijevskaya Band ile canlı müzik keyfi yaşayacaksınız.

Yeni yılı sevdiklerinizle birlikte Belek’in büyüleyici doğasında geçirmek için Hemen Yerinizi Ayırtın! veya daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.

   

  Noel Gala Yemeği, Konser ve Canlı Müzik

  24 Aralık’ta şenlikli bir atmosferde özel bir Yılbaşı Gala yemeğinin tadını çıkaracaksınız! Ayrıca akşam boyunca Milena Madzharova ve Tetjana Usatenko Lobby alanında keman&piyano eşliğinde sahne alacaklar. Ayrıca 24-31 Aralık Noel haftası boyunca Korcan Alp Orkestrası’nın canlı müzik performansları olacaktır.

  Gala, Konser ve DJ Performanslarıyla Yeni Yıl

  Bu yıl yeni yıl arifesinde Papillon Hotels’de birçok farklı performansın keyfine varacaksınız. Korcan Alp Orkestrası ve Janna Ijevskaya Band ile Gordion Salonumuzda 19:00’da Yeni Yıl Galası başlıyor. 20:30’dan gece yarısına kadar Milena Madzharova ve Tetjana Usatenko Lobi alanında sahne alacak. Saat 21:30’da Martini Bar’da Oryantal Dans Gösterisinin keyfine varacaksınız ve daha sonra DJ KatyRise gece yarısına kadar performans sergileyecek.

  Janna Ijevskaya Band ile Ortodoks Gala Yemeği

  6 Ocak’ta saat 19:00’da Janna Ijevskaya Band ile başlayan Ortodoks Galası, Lobby alanında Milena Madzharova ve Tetjana Usatenko ile keman ve piyano konserleri ile devam ediyor. Çocuklar için ise eğlenceli bir Çocuk Partisi 20:30’dan gece yarısına kadar onları bekliyor!

  Özel bir Noel ve Yılbaşı tatili deneyimi için Belek’in yemyeşil doğasında Papillon Hotels’i seçin. Antalya’da bu sene de yılbaşında geçen seneki gibi muhteşem hava koşulları bekliyoruz. Antalya’da yeni yıl tatili için erken hareket edin ve sevdiklerinize en güzel yeni yıl hediyesini vermek için hemen rezervasyon yapın.