Aile Otellerinin Alamet-i Farikaları

Tercih edilen bir aile oteli olmanın Tripadvisor gibi önemli seyahat sitelerince ortaya konmuş bazı önemli kriterleri var. TripAdvisor Insights‘a göre [1] dünyadaki tüm üst sıralardaki aile otellerinin paylaştığı temel kriterler şunlar:

  • Otel lokasyonunun aileye uygun olması
  • Otelde aktiviteler ve oyun için geniş alanlar olması
  • Aileye uygun odaların olması (Otel gibi değil “Ev gibi” olması)
  • Herşey dahil sisteminde olması
  • Bol bol havuz ve kaydırakların olması
  • Ailenin her bireyi için uygun eğlencelerin olması
  • Temizlik, hijyen,
  • Personelin eğitimli ve güleryüzlü olması

 width=

TripAdvisor’dan 2012 ve 2016 yıllarında “Mükemmellik Sertifikası”, 2015 yılında da “Türkiye’nin En İyi Aile Oteli” ödülünü almış olan Papillon Belvil‘de [2] yukarıdaki kriterlerden hepsini bulmanız mümkün. Bu kriterler arasında tabii ki Papyland! gibi müthiş bir oyun, eğlence ve su parkının yanısıra herşey dahil sistemi, yemyeşil çam ormanları ve Belek’in ince kumlu sahilleri de tabii ki önemli paya sahip. Ama yıllardır kesintisiz şekilde bizi tercih eden misafirlerimizin pek çoğu için onları evlerinde gibi hissettiren, balkonunda yeşil çimenler ve çam ağaçlarına kucak açan bungalov tipi “Kulüp Odaları” sanırız ki Papillon Belvil’in gerçek “alamet-i farika”sıdır.

Papillon Belvil’in “Kulüp Odaları” Yenileniyor!

Çam ağaçları ve begonviller arasına saklanmış, alçak katlı kulüp evlerimizde ailenizle huzur dolu bir tatili doğayla iç içe yaşamak istemez misiniz? Bungalov tipi konaklamayı seven Papillon Belvil’deki misafirlerimizin yıllardır tercih ettiği ve yıllardır Türkiye’nin en iyi aile otelleri arasına girmemizde önemli pay sahibi olan aile dostu “Kulüp Odaları” yepyeni özellikler ve dekorasyonu ile 2019 yaz sezonuna hazırlanıyor! 2018 kışında yenilenecek kulüp odaları yepyeni özellikleri ile 2019 yaz sezonunda karşınızda olacak.

Papillon Belvil’in özenli bahçelerinin ortasındaki bungalov tipi standart odalarda, 4 kişilik bir ailenin rahatça konaklaması için gereken her detay mevcut. Girişleri blokların ortasındaki kapalı bir avluya bakan, dış cephelerindeki balkonları ise çam ağaçları ve binbir yeşilliğe açılan kulüp odalarımız akıllı tasarımlarıyla 4 kişiye kadar aileler için ideal. Üstelik Papillon Belvil’de konaklayan misafirlerimiz yenilenen kulüp odalarımızın bir örneğini şimdiden gezip görme ve gelecek yılki rezervasyonları için özel fırsatlar kazanma şansına sahip!

Siz de bugünden Papillon Belvil’in yenilenen kulüp odaları için erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

Örnek Odamıza Göz Atın!

Sizlerin de yeni odalarımız hakkında şimdiden fikir sahibi olabilmeniz için Papillon Belvil’de örnek yeni dekorasyonlu odalar hazırladık. Yeni kulüp odalarımızın dekorasyonuna göz atmak ister misiniz?

Kaynaklar:

[1] https://www.tripadvisor.com/TripAdvisorInsights/w737
[2] https://www.papillon.com.tr/TR/papillon-hotels/odullerimiz

Tag: Papillon Belvil Kulüp Odaları Yenileniyor