Papillon Belvil’de Yepyeni Bir A’la Carte Deneyimi!

Papillon Belvil  bu sezon yepyeni bir A’la Carte deneyimini size sunuyor. İtalyan ve Uzakdoğu mutfaklarından sonra Türk Balık Mutfağı ile birlikte toplamda 3 farklı dünya mutfağı 2020 yaz sezonunda A’la Carte restoranlarımızda sizi bekliyor!

papillon Belvil A'la Carte

Şef Bülent Erginyavuz tarafından yenilenen menüleriyle Papillon Belvil’in tüm restoranları yepyeni sunumlar ve özel deneyimlerle karşınızda olacak. Küçükler için onların ihtiyaç ve taleplerine uygun özel menülerin sunulduğu Papy Kids Restoran da bu sezon yenilenmiş menü ve lezzetler ile karşınızda.

Papillon Belvil’de Yepyeni Bir Seçenek: Türk Balık Mutfağı

Papillon Belvil’de A’la Carte keyfi için artık 3 farklı seçeneğiniz var. İtalyan ve Uzak Doğu mutfağının ardından bu sezon Türk balık mutfağı lezzetlerini de Papillon Belvil’de bulabileceksiniz.

Sahilde bulunan ferah Dolce Vita A’la Carte restoran çatısı altında bu sezon hem İtalyan mutfağının Ravioli, Pizza, Carpaccio, Lombata, Tiramisu gibi ünlü lezzetlerini hem de Türk balık mutfağının enfes mezeleri eşliğinde Dil Balığı, Kalamar, Ahtapot Söğüş, Tarama, Muhammara gibi tatları bulabileceksiniz.

Enfes deniz mahsüllerini Dolce Vita’nın eşsiz Akdeniz manzarası eşliğinde tatmak isterseniz sizleri de bu sezon Papillon Belvil’e bekliyoruz! Yenilenen menüsü ile Papillon Belvil Dolce Vita A’la Carte sizi bekliyor!

Dolce Vita A’la Carte Restoran’dan tüm misafirlerimiz konaklamaları boyunca 1 defa ücretsiz faydalanabilirler! Her gün 19:00 – 21:00 arası açıktır, rezervasyon gereklidir.

Dragon A’la Carte Restoran’da Uzakdoğu Lezzetleri

Uzakdoğu lezzetlerini sizlere sunan Dragon A’la Carte restoranımız da bu sezon yenilenen menüsü ile iddialı. Dragon A’la Carte’ın 2020 menüsü geçen yıl Tokyo Sushi Academy’deki eğitimini tamamlayarak Papillon Hotels çatısı altında Sushi Master Class workshopları sunan şefimiz Bülent Erginyavuz tarafından hazırlandı.

Kore mutfağından Kimchi, Japon mutfağından Sushi ve Sashimi çeşitleri ile Yakitori, Çin mutfağından ise Gyoza gibi farklı uzak doğu lezzetleri sizlerle olacak.

Tatlı seçenekleri arasında ise mango, hindistan cevizi sütü ve chia tohumu ile hazırlanan bir Hong Kong tatlısı olan Mango Sago ile Güneydoğu Asya’nın popüler lezzeti kızarmış muz ile hazırlanmış krepler bulunuyor.

Yenilenen menüsü ile Papillon Belvil Dragon A’la Carte sizi bekliyor! Dragon A’la Carte Restoran’dan tüm misafirlerimiz konaklamaları boyunca 1 defa ücretsiz faydalanabilirler! Dragon A’la Carte her gün 19:00 – 21:00 arası açıktır, rezervasyon gereklidir.

 

Papillon Belvil A’la Carte Menüleri

Bu sezon Papillon Belvil’de A’la Carte menüleri yenilendi. Tüm yenilenen menülere iOS ve Android Play Store üzerindeki Papillon Hotels App üzerinden veya aşağıdaki linklere tıklayarak göz atabilirsiniz.

Menülerimiz: