Papillon Hotels’de Bitmeyen 2018

Papillon Hotels Blog’da 2018 yılı boyunca yazılarımızla sizlere ulaştık. Papillon Hotels grubunun 1990’lara uzanan tarihçesinden grubun bugünkü amiral gemisi olan 3 oteli Papillon Belvil, Papillon Zeugma ve Papillon Ayscha‘yı tanıttığımız pek çok yazıyı paylaştığımız 2018’in de yavaş yavaş sonuna geliyoruz. Bizler için hiç bitmeyen bu yılda sizler için bu yıldan en beğendiğimiz 3 yazımızı tekrar paylaşmak istedik. Papillon Hotels grubunun her bir otelini özel yönleriyle tanıtan bu yazılarımızı umarız ki sizler de tekrar hatırlamak istersiniz.

2019 yılı için erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın, gelecek yıl farklı yazılarla tekrar görüşmek üzere!

PapyFest: Papillon Belvil’de Bitmeyen Festival

TripAdvisor‘dan 2012 ve 2016 Mükemmellik Sertifikası, 2015 Türkiye’nin En İyi Aile Oteli gibi ödülleri kazamış olan Papillon Belvil, her yıl olduğu gibi bu yaz da çocuklar için bitmeyen festivaller ile göz kamaştırdı. PapyFest etkinliklerinde geçmişin panayır eğlencelerinden tutun da günümüzün ünlü çizgi film kahramanlarının maskotlarının katıldığı şovlar ve partilere kadar pek çok eğlence bu yıl da siz ve en değerli misafirlerimiz çocuklar için  Papillon Belvil’deydi. Papillon Belvil’in neden aile tatili için en iyi seçenek olduğunu merak ediyorsanız Papillon Belvil Hayalinizdeki Aile Oteli yazımızı okuyun!

Anadolu Ateşi: Papillon Zeugma’da Bitmeyen Yaz

Papillon Zeugma'da RELAXURY Farkı

Papillon Hotels grubunun en genç ve iddialı üyesi Papillon Zeugma’da bu yaz Anadolu Ateşi’nin gösterileri ve bitmeyen eğlencelerle geçti. Sadece Anadolu Ateşi’nin muhteşem gösterileri değil, Mayıs’ta açılan Beer Garden, Holi-Fest, Aqua-Cycling gibi yeni nesil tatil trendlerini de içeren Papillon Zeugma’nın RELAXURY farkını merak ediyorsanız Papillon Zeugma’da RELAXURY Farkı yazımızı okuyun!

Papillon Ayscha: Villa Tatili & Bitmeyen Ayrıcalık

VIP karşılamadan sınırsız a’la carte ve pavilyon rezervasyonlarına, oda kahvaltılarından butler hizmetine kadar bitmeyen ayrıcalıklar da bu yaz boyunca Papillon Ayscha’da sizlerle birlikte oldu. Paillon Ayscha’daki ayrıcalıklarınızı merak ediyorsanız Papillon Ayscha’da Butler Hizmeti ile Hayalinizdeki Villa Keyfi! yazımızı okuyun!

Tag: Papillon Hotels’de Bitmeyen 2018