Papillon’da Parti ve Festival Coşkusu

Belek yeşil doğası ve altın kumsalları kadar 5 yıldızlı ve dünya standardında tesisleri ile de ünlü. Parti ve festival deyince ilk akla gelen destinasyonlardan olan Belek’te her şey dahil sisteminin ötesinde bambaşka bir tatil yaşamak isteyenler yıllardır Papillon Hotels’i tercih ediyor.

Bu yıl da Papillon’da geleneksel hale gelen pek çok parti ve festival özel önlemler çerçevesinde düzenlendi. Bunlar arasında Papillon Ayscha’da yapılan Rock & Bike by Harley Davidson partisi ve farklı otellerimizde kutlanan Oktoberfest’ten sizlere bu yıldan neşeli kareleri aktarmak istedik.

Siz de Papillon Hotels’de festival ve eğlence dolu bir tatil için hemen yerinizi ayırtın!

ROCK & BIKE By Harley Davidson

Harley Davidson marka motorsikletler ve rock müzik gösterileriyle süslenen Rock & Bike Party bu yıl da her yıl olduğu gibi Papillon Ayscha’da kutlandı. Gecede canlı müzik eşliğinde eğlenen misafirlerimiz dünyaca ünlü motorları yakından görme ve fotoğraf çektirme şansına sahip oldular.

Rock&Roll ve Harley Davidson ruhunun bir araya geldiği etkinlik motorsiklet tutkunları ve rock müzik sevenler için unutulmaz bir deneyim oldu.

 

Oktoberfest

Parti ve Festival denince genelde akla yaz mevsimi gelir ama Ekim ayı da Papillon Hotels’de festival coşkusuyla geçiyor. Papillon Hotels’in geleneksel festivallerinden olan Oktoberfest bu yıl da küçükten büyüğe tüm misafirlerimizin tatillerine eğlence kattı.

Geleneksel Alman kültürüne özgü kıyafetler, yiyecek ve içecekler ile pek çok ülkede kutlanan Oktoberfest Ekim ayına renk katıyor. Bu sene oldukça sıcak geçen eğlenceli bir Ekim ayında Oktoberfest ile Papillon Hotels’de tatiller daha da eğlenceli.

 

 

Sizleri 2020’de olduğu gibi gelecek yıllarda da tüm otellerimizdeki parti ve festivallerimize bekliyoruz! 2021 sezonu için şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın!