Papillon ile Belek ‘te Özel Bir Balayı Tatili

Türkiye’deki her 3 çiftten birinin balayı için tercih ettiği Antalya, ilk defa gelenler için baş döndürücü bir kokular armonisi sunar. 800’den fazla sadece Antalya’da yetişen (endemik) bitki türüne ev sahipliği yapan bu özel şehir doğası, güneşli gün sayısının çokluğu ve temiz masmavi deniziyle balayı çiftleri için en ideal destinasyonlardan birisidir. Papillon otellerinin bulunduğu Belek‘in kumsallarının büyüleyici atmosferinden ve muhteşem iklimin sunduğu pırıl pırıl mavi gökyüzünden bilmem söz etmemize bile gerek var mı?

Papillon’da en iyi balayı otellerinde bulabileceğinizi hizmetlerle daha otele girişinizden itibaren özel olarak karşılanmak, özel ikramlarımızın tadına bakmak, jakuzili oda tiplerimizden balayı suite’lerimize kadar size en güzel balayı tatilini yaşatacak seçeneklerle Belek’te kelebeklerin uçuştuğu, çiçek kokulu bir balayı istemez misiniz?

Biz de Papillon Otelleri olarak balayınızın daha da özel olması için size özel Balayı Paketleri hazırladık. Balayı villaları ve özel bir mahremiyet arayan çiftler için Papillon Ayscha ve Papillon Zeugma otellerimizdeki hemen birkaç adımda özel havuz alanına erişebileceğiniz Villa ve Suite’ler çok özel indirimlerle sizleri bekliyor!

Unutulmaz bir balayını Papillon Ayscha‘da 4 adet özel yüzme havuzu etrafına konumlanmış Select Villa‘larımızda veya Papillon Zeugma’daki önünde özel havuz alanı bulunan Luxury Pool Suite‘lerimizde özel Balayı İndirimi ile yaşamak, ister ılık bir bahar sabahında, isterse bir yaz akşamında yalınayak, sevdiğinizle el ele kumlar üzerinde yürümek ve uzun yürüyüşler yapmak, selfieler ile bu anlarınızı ölümsüzleştirmek için acele edin!

Odanızdaki şarap ve çikolata ikramlarının tadına baktıktan sonra Reborn SPA‘da ruhunuzu yenilerken akşam yemeği romantizminin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Dünya mutfaklarının lezzetlerini ödüllü Executive Chef’imiz Bülent Erginyavuz ve ekibinin elinden tatmak, üstelik tüm bunlara özel indirimlerle sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bu en güzel ve özel günlerinizde sizleri Belek’in Papillon’larına bekliyoruz!

Antalya’da Balayı Çok Farklı

 • Antalya Güneşi
  Antalya tüm Türkiye’de güneşli gün sayısıyla en öndeki şehirlerden birisidir. Deniz suyu sıcaklıklarının da Nisan sonu gelmeden 21 derecelere ulaştığı Antalya yaz tatili keyfini daha bahar aylarından itibaren yaşama fırsatını size sunmaktadır.
 • Antalya Mavisi 
  Balayınızda muhteşem selfie’ler çekmek için aradığınız mavinin tüm tonları sizi Antalya’nın altın kumlu ve mavi bayraklı Belek sahillerinde bekliyor.
 • Antalya Yeşili
  Adrenalin tutkunları için  Belek’e sadece 45 km mesafedeki Belek Köprülü Kanyonu hem rafting hem de doğa yürüyüşlerini sevenler için pek çok imkan sunmaktadır. Hayalinizdeki o yemyeşil bitki örtüsüyle çevrili milli parkları, yürüyüş parkurlarını keşfetmek, göz kamaştıran selfie fotoğraflar çekmek için otellerimizdeki Information Desk‘teki arkadaşlarımızı sizi ilgili tur rehberlerine yönlendirecektir.
 • Gece ve Eğlence
  Canlı müzik ve DJ partilerinin birarada olduğu etkinliklerin yanısıra balayınızın keyfini romantik akşam yemeği sonrası bahar ve yaz akşamlarında açıkhava konserleri ve dans gösterileriyle çıkarabilirsiniz.

Papillon’da Balayı

Antalya’nın güzelliklerini balayınızda tüm keyfiyle yaşayabilmeniz için Papillon Ayscha ve Papillon Zeugma otellerimizde geçerli özel bir Balayı Paketi hazırladık. Bu paketimizin gelinlerin başına taç olan portakal çiçekleri gibi çiftlerin mutluluklarına mutluluk katmasını diliyoruz.

Özel Balayı Paketi

 • Papillon Ayscha’da Select Villa ve Papillon Zeugma’da Luxury Pool Suite’lerde özel indirim
 • Otel girişinde özel karşılama
 • Odada çiçek şarap ve çikolata ikramı
 • A’la Carte Restoran’da Ücretsiz Akşam Yemeği
 • ReBorn SPA Merkezimizde indirimli masaj ve terapiler

Bunları Biliyor Muydunuz?

 • Balayı Çiftlerinin Tercihi Antalya
  Türkiye’de balayına giden her üç çiftten biri Antalya’yı tercih ederken, Antalya’yı yüzde 8 ile Bodrum, yüzde 7 ile yurtdışı, yüzde 5 ile Mersin ve Marmaris takip etmektedir. [1]
 • 4 Mevsimin Güneşi
  Antalya Toros dağlarının sağladığı özel iklim koşulları sayesinde tüm Türkiye’de güneşli gün sayısının en çok yaşandığı şehirlerden birisidir. Örneğin 2018 yılı Nisan ayı içinde Antalya 20-35 derece arası sıcaklık değerleriyle Türkiye’de en iyi tatil koşullarını sağlayan kentlerden birisi olmuştur. [2]
 • Antalya’nın Muhteşem Doğası
  Antalya şehri tek başına 840 farklı endemik bitki türüne ev sahipliği yapmaktadır. Bu rakam İtalya, İspanya gibi pek çok ülkedeki toplam endemik bitki sayısından bile fazladır. [3] Türkiye sahip olduğu yaklaşık 12 bin bitki taksonu ile dünyada önemli bir yere sahiptir. Türkiye’den yüzölçümü olarak 25 kat büyük olan Avrupa toplamında ise takson sayısı 11 bin seviyesindedir. Türkiye’de günümüze kadar tespit edilen yaklaşık 12 bin bitki taksonundan dörtte biri Antalya il sınırları içerisinde yayılış göstermektedir [4]

Kaynaklar:

[1] Balayı Çiftlerinin Tercihi Antalya (Sabah Gazetesi)
[2] Belek Nisan 2018 Hava Durumu (Accuweather)
[3] Antalya’nın Endemik Bitkileri (Sabah Gazetesi)
[4] Türkiye’nin Floristik Zenginikleri (Akdeniz Üniversitesi)