Papillon Zeugma Relaxury 25 Haziran’da sezonu açıyor! Ailenizle birlikte güvenli bir tatil için şimdi tüm Papillon otellerinde rezervasyon yapabilirsiniz.

Tümü yeşil çam ormanlarıyla süslü, Antalya’nın incisi Belek sahillerine konumlanmış, 3 farklı konsepteki otellerimizde bu yaz çok özel bir villa ve resort tatili için sizi bekliyoruz!

 

Luxury Pool Suite’lerde Çok Özel Bir Yaz Tatili

Papillon Zeugma Relaxury’de özel ve konforlu bir tatilin keyfini Luxury Pool Suite’lerde yaşayın. Yemyeşil bahçelerin içindeki özel havuz alanları etrafında bulunan 55m2’lik Luxury Pool Suite’lerde suyun ve doğanın huzurunu yaşayın.

4 kişiye kadar konaklama seçenekleri sunan Luxury Pool Suite’ler ailenizle birlikte gerçek bir yaz tatili keyfini yaşamanız için sizi bekliyor!Papillon Zeugma Relaxury’deki tüm konaklama seçeneklerimizi görmek için tıklayın!

[rev_slider alias=”luxury-pool360-1″][/rev_slider]

 

Güvenli Tatil

Tüm rezervasyonlarınızı kendi telefonunuzdan kolaylıkla yapabileceğiniz yeni Papillon Hotels aplikasyonu ve Güvenli Turizm Sertifikası ile güvenli ve rahat bir tatil geçirmeniz için pek çok çalışma yaptık. Tüm bu çalışmalarımızı da Misafir Bilgilendirme Kılavuzu‘ndan topladık, mutlaka okuyun!

Kılavuzun ötesinde, pandemi süreci ile ilgili tüm güncel bilgileri takip edebileceğiniz bir sayfa oluşturduk. Alınan sertifikaları, süreç ile ilgili tüm güncellemeleri de bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Video İçin Tıklayın!

 

Papy Kids Spor Akademisi

Papillon Hotels’de bu yaz genç yetenekler “Papy Kids Sports Academy” bünyesindeki Yüzme, tenis ve Futbol branşlarında uzman eğitmenler eşliğinde eğlenceli bir tatil geçirecekler. Papy Kids Sports Academy ile ilgili daha detaylı bilgi ve form için tıklayın!

Papy Kids Sports Academy’de yüzme, tenis ve futbol branşlarında hizmet verilecek. Uzman eğitmenler gözetiminde, çocukların yeteneklerine ve hedeflerine göre özenle seçilmiş programlarla gelişimlerine katkıda bulunacak bu yepyeni Papillon ayrıcalığını kaçırmayın!

 

Gerçek Bir Aile Oteli

Gerçek bir aile oteli olmak kolay değil! Çocuklara uygun yavaş derinleşen kumlu bir plaj, çam ormanları içinde yeşil alanlar, aquapark ve farklı yaş gruplarına özel hazırlanmış pek çok Kids Club etkinliği ile Papillon Zeugma Relaxury gerçek bir aile oteli! 2019 yılında TripAdvisor tarafından Türkiye’nin En İyi Aile Otelleri sıralamasında 3. sırada yer alan Papillon Zeugma Relaxury’deki farklı oda ve suite seçeneklerinden birisi mutlaka size uyacak.

2021 sezonunda yepyeni cabana’lar ve yeni ızgara et restoranı “The Grill” ile daha ayrıcalıklı bir Papillon deneyimini yaşayacaksınız. Tüm yaz sezonu boyunca sürecek aktiviteler, eğlenceler ve farklı workshop’ların ötesinde yenilenen LEGO odası ile Papy Kids Club ve Aquapark alanımız da çocuklarınızın tatiline neşe katacak!

 

Gastronomi

Zengin açık büfe menüsünü, Papillon mutfağının 20 yıllık deneyimiyle sunan Papillon Zeugma Relaxury, damak zevkiniz kadar, gözlerinize de hitap ediyor. Birbirinden farklı dünya mutfaklarından esintiler sunan restoran ve barlarımızı incelemek için tıklayın!

Sezon boyunca workshop çalışmaları ile zenginleşen Papillon Zeugma Relaxury’deki gastronomi deneyiminde sizleri de aramızda görmek istiyoruz.