Papillon Belvil’de Kulüp Odaları Tamamen Yenilendi!

Yeşilliklere açılan balkonları ile doğanın kalbinde bir tatil sunan kulüp odaları (Club Room) Papillon Belvil’in alamet-i farikası. 2020 yaz sezonunda tümüyle yenilenmiş dekorasyonları ve çizgileriyle size hizmet edecek Club odalarımızın ismi de bu yenilenmeyi ifade edecek şekilde Comfort Club olarak değiştirildi.

Comfort Club odalarımız jDesign tasarım ve mimarlık ofisinin ince dokunuşlarıyla yepyeni bir çizgiye kavuştu. Yenilenen odalara 360 derece göz atmak ister misiniz?

Odaya Özel Mobilya Tasarımı

Kulüp odaları özgün üçgen formlarıyla odada ilerledikçe genişleyen ve sonunda balkona açılan kısımda en geniş noktasına ulaşan özel bir tasarıma sahip. Bugüne kadarki kulüp oda tasarımlarında hali hazırda mevcut kare veya dikdörtgen mobilyaları bu üçgen oda formunun içinde kullanmıştık, oysa ki yeni Comfort Club odalarımzda odanın üçgen formunu dikkate alan, odaya özel mobilya tasarımları yapıldı. Odanın formunu bir avantaja çeviren bu tasarımlar, aynaların daha yoğun kullanımı ile mekanda ferahlık hissini de destekler hale geldi.

Otel Odası Yerine Daha “Ev” Bir Tasarım

Balkonları yeşilliklere açılan kulüp odalarımızn en büyük amacı sizlerin tatiliniz süresince aynı evinizde gibi hissetmenizi sağlamak. Bunu göz önüne alan jDesign tasarım ekibi klasik otel odasında uygulanan tasarımlar yerine evlerde eşyaların yerleşimine benzer bir tasarım geliştirdi. Örneğin giysi depolama alanları oda girişi yerine aynı bir evde olduğu gibi yatağın karşısına aynalı bir gardrop şeklinde konuldu. Oda girişinde de aynı gerçek bir evde olduğu gibi ayakkabılık ve basit depolama alanı yerleştirildi.

 

İndirekt Işıklandırma

Tüm dünyada olduğu gibi Papillon Hotels olarak biz de enerji ayakizimizi azaltma yolunda bu yeni tasarım dahilinde çalışmalar yaptık. Tasarruflu ısıklandırma yöntemlerini banyoda ve gizli ışıklandırmada yoğun şekilde kullandık. Yatak başlıklarının arkasından gizlenmiş olarak gelen aydınlatma sayesinde gözünüzü rahatsız etmeden dilerseniz kitap okuyabilir, dilerseniz telefonunuza bakabilirsiniz.

 

Yepyeni Bir Banyo

Beyaz renkli, kompozit malzemeli tezgah ve lavabo, arkadan aydınlatmalı aynanın ve açık tonların ön plana çıktığı yeni banyo tasarımı, küvet yerine duş ve duvar içinde gömme raflarla dikkat çekiyor. Her yaştan misafirimizin daha kolayca kullanabileceği yeni banyo tasarımında kullanılan modern tepe duş setleri çok daha keyifli bir banyo keyfi sunacak.

Özenle Seçilmiş Aksesuarlar

Oda estetiğini tamamlayan aksesuarlar jDesign tasarım tarafından özenle seçildi. Altın, kahve ve mavi tonlarının öne çıktığı aksesuarlar, yine bu renk tonlarına uyan perdeler, puflar ve yer döşemeleri ile tamamlandı.

Sizlerin ailenizle birlikte tam da evinizdeymiş gibi bir tatil geçirmenizi sağlamak için çalışan tüm papillon ekibi olarak yeni nesil Comfort Club odalarımızı beğeneceğinizi umuyor ve 2020 yaz sezonu için Papillon Hotels bünyesindeki tesislerimize bekliyoruz.