PAPILLON AYSCHA

  KONAKLAMA

  Farklı tatil anlayışlarına uygun farklı seçenekler sunan Papillon Ayscha’nın her odası, misafirlerimizin konforlu bir konaklama geçirmesi için en ince ayrıntılara özen gösterilerek tasarlanmıştır. Yalnızca nasıl bir tatil geçirmek istediğinizi hayal edin ve buradaki anlarınızın keyfini çıkarın.

  PAPILLON AYSCHA

  ODALAR

  Ana binamız, her zevke hitap edebilecek beş farklı oda tipine ev sahipliği yapıyor. Restoranlara ve Reborn SPA gibi birçok alana kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz odalarımızda, Papillon Hotels misafirperverliği ve konforlu bir tatil sizleri bekliyor.
  Palm2
  Papillon Ayscha Oda Executive 478 01 1
  Palm
  Papillon Ayscha Oda King Suite 527 06 2

  PAPILLON AYSCHA

  SUITE'LER

  Giyinme odası ve çift banyosu ile öne çıkan suite odalar aileler ve arkadaş grupları için geniş yaşam alanları sunuyor. Sabah güneşinde Akdeniz’e karşı kahvenizi yudumlayabileceğiniz suite odalarımızda konforlu ve rahat bir tatil sizi bekliyor!

  PAPILLON AYSCHA

  SWIM-UP SUITE'LER

  Yemyeşil ağaçlar arasında gizlenmiş Select Villa Suiteler romantik tatiller için ideal bir atmosfer yaratıyor. Odaların yer aldığı özel alanda bulunan a’la carte restoran ve bar sayesinde tamamen size özel olan Select Villa alanında gün boyu keyifli saatler geçirebilirsiniz.
  Palm2
  Papillon Ayscha Drone Otel 10 1
  Palm
  Papillon Ayscha Villa Deluxe 702 07 1

  PAPILLON AYSCHA

  VİLLALAR

  Çam ağaçları ile çevrili ana binada bulunan odalarımızın yanı sıra, iki farklı villa seçeneği ile de konaklama sağlayan Papillon Ayscha’da ultra her şey dahil konsepti ile villa tatili bir arada! Sevdiklerinizle bir araya gelmek ve unutulmaz anılar yaratmak için özel havuzları ve geniş alanları ile öne çıkan konaklama seçeneklerini keşfedin.

  DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

  Papillon Hotels’in, www.papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

  Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

  Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.