SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

AŞAĞI KAYDIRIN

Papy Kids Sports Academy

#webelieve

Papy Kids Sports Academy

Papillon Hotels spor dünyasındaki genç yetenekleri “Papy Kids Sports Academy” de eğitiyor.

Yüzme, Tenis ve Futbol branşlarında uzman eğitmenlerin gözetiminde, çocukların yeteneklerine ve hedeflerine göre özenle seçilmiş programlarla gelişimlerine katkıda bulunulması hedefleniyor.

Detaylı bilgi için tıklayın!

İletişim Formu

  Çocuklar İçin profesyonel Spor Aktiviteleri

  Papillon Hotels’in yıllardır profesyonel spora olan desteği ve sporu tatillerinin vazgeçilmezi olarak gören misafirlerine özenli yaklaşımı devam ediyor.

  Papillon Zeugma Relaxury, Papillon Ayshca ve Papillon Belvil otellerinde hizmet veren Papy Kids Club’ın eğlenceli dünyasına çocuklar için profesyonel spor halkası da eklenerek “Papy Kids Sports Academy” oluşturuldu.

  #webelieve mottosu ile genç sporculara ve onların gelişimine olan inancı yansıtan ruhu ile Papy Kids Sports Academy 2020 yaz sezonunda hizmetine giriyor.

  Yepyeni Bir Spor Tatili Deneyimi

  Çocukların yeteneklerine göre birebir veya grup dersleri ile ilgi duydukları branşlarda ilerlemeleri takip edilecek.

  Vücut koordinasyonlarının gelişimi, sportif alanda öz güvenlerinin artması, branş sporlarının disiplinlerinin edinilmesi, eğitmenleri ve arkadaşları ile iletişimi akademideki en kıymetli kazanımları olacak.

  Papillon Hotels’de konaklayan ailelerin talepleri, yeni tatil trendi arayışlar ve uzun bir hazırlık dönemi ile detaylı olarak hazırlanan “Papy Kids Sports Academy” yeni bir tatil deneyimi sunacak.

  Futbol

  Profesyonel eğitmenler ile çim sahada yapılacak teknik ve kondisyon antremanlar, futbol zekası için taktik çalışmalar, belirlenen yaş grupları arasında dostluk maçları gibi kapsamlı programlarla eğitim verilecek.

  Çocuklar ayrıca Papillon Sports Center’da bulunan FIFA standardındaki futbol sahalarında gerçek bir maç tecrübesi yaşatılacak.

  Yüzme

  Açık ve kapalı yüzme havuzlarında eğitmenler gözetiminde yüzme, aerobik alanlarında esneme ve vücut koordinasyonu eğitimleri verilecek.

  Çocukların yeteneklerine ve seviyelerine göre başlangıç, orta ve ileri düzeyde eğitimler verilecek.

  Farklı stillerde yüzme ve nefes çalışmaları yapılacak.

  Tenis

  Tartan zeminde bulunan tenis kortlarında, profesyonel malzemeler ile koordinasyon ve kondisyon antrenmanları, teknik çalışmalar ve dostluk maçları organize edilecek.