SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

REBORN SPA

VIDEOYU İZLEYİN

Şimdiye kadar bildiğiniz tüm hikayelerden farklı yeni bir öyküyle vücudunuz ve ruhunuz salt temizliğin mükemmelliğiyle tanışacak.

Saflığın Mükemmelliği

Bir Papillon Hotels markası olarak REBORN SPA, yüksek standartlarda bakım ve kişiye özel hizmet sözü vermektedir. Sakin, ferah ve keyifli komplekste Türk hamamı, buhar odaları, saunalar, ısıtmalı kapalı havuzlar, jakuzi, spor salonu, bakım odaları, lüks bir özel spa süiti ve dinlenme salonu bulunmaktadır. Sizi yepyeni ve eşsiz bir REBORN SPA yolculuğuna çıkarmayı heyecanla bekliyoruz.

Burada muhteşem SPA bakımlarının tadına varabilir, yüzmenin ve grup spor derslerinin keyfini çıkarabilir, spor salonunda istediğiniz gibi egzersiz yapabilir ve konularının en iyileri olan uzmanlarımız ile zindeliği keşfedebilirsiniz. Nail Art  salonumuzda ise , ellerinizin ve ayaklarınızın mükemmelleştirilmesi için manikür ve pedikür bakımlarını deneyebilir ayrıca lüks kuaför hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Uzman ekibimizle birlikte programlarını oluşturacağımız modern bireysel bakımlarınızı seçmeye davet ediyoruz.

SPA Mağazası

SPA merkezimizi ziyaret ettikten sonra masaj yağları, cilt ve vücut serisi ürünleri, cilt ve vücut için özel bakım serileri gibi evinizde de kullanabileceğiniz bakım ürünlerini keşfedin. Deneyimli ekibimiz ve güzellik uzmanlarımız en iyi sonuçları elde etmeniz için doğru ürünü seçmenizde yardımcı olacaktır. Eş dost için Türkiye’den hatıra götürmeyi unutmayın!

Parfümler
Her SPA’nın konseptlerini 5 duyu üzerine kurması gerektiği inancındayız: dokunma, görme, tat alma, duyma, ve tabii ki koku… Yoğun duygular ve canlı hatıralar kokuyla ilintilidir. Gerçekten de koku alma duyusu en büyülü duyudur. Parfüm kişisel bir tercihtir, stilinizin bir göstergesidir. Gururla bay ve bayanlar için çok özel parfümlerimizin satıldığı mağazamızı sizlere sunuyoruz.

S.S.S.

Hangi saatlerde açık?
SPA imkanları saat 09:00’da açılır ve 21:00’da kapanır.

Nasıl rezervasyon yapabilirim?
Rezervasyonlarınız için SPA resepsiyonunu aramanızı ya da doğrudan SPA temsilcilerimizle irtibata geçmenizi rica ediyoruz. Rezervasyonunuzun garanti edilmesi için bir rezervasyon formu doldurmanız gerekmektedir. Rezervasyon sürecinde uygun rezervasyonu yapabilmemiz için lütfen şahsınıza ait durumları da (alerji, kullanılan ilaç, yakın geçmişte geçirilen ameliyatlar, hamilelik vb.) belirtiniz.

İptal etme ve gelmeme (no-show) durumundaki uygulamanız nedir?
Rezervasyon prensibiyle çalışıyoruz ve bu zamanı olduğu gibi sizin için ayırıyoruz. Tek bir bakım için iptallerin en az 12 saat önceden, ritüeller, paket bakımlar, indirimli hizmetler ve promosyonlar için iptallerin en az 24 saat önceden bildirilmesi gerekmektedir. Randevunuzu iptal etmediğiniz veya ertelemediğiniz takdirde rezervasyonu yapılan tüm hizmet için faturalandırılacaksınız.

Randevumdan ne kadar önce SPA’da olmam gerekir?
Vücudunuzun ve zihninizin SPA’ya uyum sağlaması için randevu saatinizden en az 30 dakika önce gelmenizi rica ediyoruz. Bu rahatlıkla üzerinizi değiştirebilmeniz ve Vitamin Bar’da birşeyler içebilmeniz için size yeterince zaman verecektir. Sauna veya buhar odasını kullanabilmeniz için her zaman daha erken gelme seçeneği size sunulacaktır.

Randevuma geç kalırsam ne olur?
Geç gelmeniz hizmetin ona göre kısalmasına ve böylece deneyiminin daha az tadına varmanıza ve etkisinin azalmasına neden olacaktır. Bir sonraki misafirin randevu saatinde gecikme olmaması için sizin bakımınız ilk başta planlandığı saatte sona erecektir. Bakımınız için tam ücret alınacaktır.

Hangi bakımların benim için en faydalı olduğuna dair birisi bana yön gösterebilecek mi?
İyi eğitim almış resepsiyon görevlilerimizle SPA uzmanlarımız isteğiniz ve kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en uygun ve en avantajlı bakımı bulmanızda yardımcı olup rezervasyonunuzu yapacaktır.

Nasıl giyinmeliyim?
En önemli unsur kendinizi rahat hissetmenizdir. Soyunma odalarında sezona uygun havlu bornoz, havlular, peştamallar ve havlu terlikler bulunmaktadır. Ayrıca SPA alanında kullanabileceğiniz sayısız havlu ve peştamal bulabilirsiniz.

Bakım esnasında ne giymeliyim?
Tek kullanımlık şort ve iç çamaşırın giyilmesi zorunludur ve bunlar size masaj odasında sunulacaktır. Bakımlar esnasında terapistlerimiz sadece üzerinde çalışılması gereken kısımlar açık kalacak şekilde vücudunuzu kumaşla kapalı tutacaktır. Ancak kese, hamam bakımları, sargı ve banyo gibi bakımları içeren seanslarda en iyi verimin elde edilmesi için vücudunuz kumaşla kapalı olmayacaktır.

Daha şahsa özel bir SPA deneyimi istersem uygulama nedir?
Müstakil SPA alanı kendinize ait süitinizin (SPA süitleri) mahremiyetinde en iyi bakımların keyfine varabileceğiniz yerdir. Saatlerce şahsınıza özel olarak keyfine varabileceğiniz imkanlar buhar banyosu, Fin saunası ve jakuzi içerir. Masajlarınız eşsiz ve son derece romantik çiftler platformunda, kişiye ait kendi masaj yatağında uzmanlarımız tarafından yapılacaktır. Bu özel SPA maceranızı tek başına ya da çift olarak deneyimlemeniz için en mükemmel şekildir.

Kişisel eşyalarım ve takılarımla ne yapmalıyım?
Bay ve bayan soyunma odalarında eşyalarınızı koyabilmeniz için kilitli dolaplar mevcut, ancak yanınızda kıymetli eşya getirmemenizi önemle rica ediyoruz. SPA departmanımız ve otelimiz bu alanlarda bırakılan ve kaybolan veya çalınan eşyalardan sorumlu değildir.

Özel bir sağlık durumum söz konusu ise ne yapmalıyım?
Yaşlıların, kalp, diyabet veya yüksek tansiyon hastalarının SPA imkanlarını kullanmadan önce bir doktora danışmaları gerekmektedir. Bakımınızdan önce sağlığınızla ilgili bir anket doldurmanız gerekecektir. Verilecek tüm cevapların gizli tutulacağını garanti ediyoruz.

Hamileyken masaj ya da vücut bakımı yaptırabilir miyim?
Çocuk bekleyen annede yaşanan muazzam fiziksel ve hormonal değişiklilerden dolayı hamileliğin ilk üç ayında masaj tavsiye etmiyoruz. Bu dönem annenin hamileliğe alışma dönemidir. İkinci ve üçüncü üç aylık dönemler masaj yaptırmak için harika dönemlerdir. Ancak fazla basınç, aroma ve mineraller içeren bakımlardan kaçınınız.

Buhar odası, sauna ve diğer imkanları ne kadarlık bir süre için kullanmalıyım?
Tüm olanakların kabin tanımları ve ne şekilde kullanılabilecekleri kabin yanlarında yazılıdır. Ayrıca SPA görevlilerimiz ve temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Cep telefonumu kullanabilir miyim?
SPA’daki rahatlatıcı ve huzurlu atmosferin korunması için SPA alanının içerisinde cep telefonu kullanımı yasaktır.

SPA alanında sigara içebilir miyim?
Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’nın 4207 sayılı yönetmeliğine istinaden kapalı alanlarda sigara içilmesi yasaktır.

Çocukların SPA’ya girmesine izin veriliyor mu?
Misafirlerin huzuru için 12 yaşından küçük çocukların SPA imkanlarını kullanmasına izin verilmemektedir.

Vücut bakımından önce duş almam gerekir mi?
Evet, lütfen bakımınızdan önce duş alınız. Bu bakımınızın daha verimli, terapistinizin de daha rahat olmasını sağlacaktır.

Cilt bakımı öncesi tıraş olmam gerekir mi?
Misafirlerimiz ana resepsiyondan tıraş malzemeleri temin edebilir. Ancak hemen bakım öncesi tıraş olmanız yerine bakımınızdan en az iki saat önce tıraş olmanızı tavsiye ederiz.