SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Reborn SPA Ritüeller

Misafirlerimize çağdaş ve kibar dizayn edilmiş ve özel bir köşeye yerleştirilmiş lüks bir alanla REBORN SPA’da kendilerini SPA sahibi gibi hissetme imkanı sunuyoruz.

Bu alan olağanüstü ve modern bir Türk Hamamı, sauna, buhar odası, dinlenme bölgesi ve sofistike masaj odalarından oluşuyor. Saygın kozmetik ürünlerle kendinizi şımartın. Her bakım özenli bir şekilde seçilecektir ve tamamen şahsi ihtiyaçlarınıza göre olacaktır.

REBORN SPA’da profesyonel ve yüksek kalifiyeli çalışanlar tarafından sunulan mükemmel hizmetin tadını çıkarın. VIP SPA süitlerde alımlı ve son derece lüks şahsınıza özel bakımları deneyimleyin.

 

Reborn Ritüeller

“Chi-Yang” Ritüeli (1 kişi, 90 dk.)

(Altın peeling+Altın maske+Altın yağı masajı+Yüz maskesi)

Özel kokulu yağlar ile hazırlanmış altın peelingi, altın yağı ve altın vücut maskesi üçlemesi bütünlüğünde yapılan bu rituel ile vücudunuzun ölü derilerinden arındırılmasını, mineraller ile beslenmesini ve muhteşem bir parlaklığa sahip olmasını sağlar.Yüz maskeniz ile kendinizi şımartacağız bir bakım sağlanmış olur.

 

“La Perle” Ritüeli (1 kişi, 90 dk.)

(İnci peeling+İnci maske+İnci yağı masajı+Yüz maskesi)

Özel kokulu yağlar ile hazırlanmış inci peelingi, inci yağı ve inci vücut maskesi üçlemesi bütünlüğünde yapılan bu rituel ile vücudunuzun ölü derilerinden arındırılması, cildinizin yumuşaklık ve muhteşem bir parlaklığa sahip olması sağlanır.Yüz maskeniz ile kendinizi şımartacağız bir bakım sağlanmış olur.

 

 

Reborn VIP Odası

“Charme of Love” Ritüel (2 kişi, 100 dk.)

(Sauna + Buhar odası + Hamam + Jakuzi + Meyve + Şampanya + Bali masajı)

Sizi, hoş bir vücut ve zihin bakımına daldıracak doğulu efsane deneyimlemenize davet ediyoruz. Afiyetle lokumun tadına bakın ve kendinizi şımartıp Jakuzide rahatlayın. Rahatlatıcı masaj ve afrodizyak yağ vücudunuzu ve düşüncelerinizi bin bir gece masallarının uzak diyarlarına taşıyacak

 

“Uzak Doğu” Ritüeli (2 kişi, 150 dk.)

(Sauna + Buhar odası + Hamam + Jakuzi + Meyve + Şampanya + Ritual Rasoul + Thai masajı)

Kendinize biraz zaman ayırın ve dostluğunuzun keyfine jakuizide şampanya ve meyve ile varın. Hamam kısmında yapılacak olan Rasoul rituelinden sonra uzak doğu esintisinin yer aldığı masajınız ile kendinizi şımartılmış ve rahatlamış hissetmenizi sağlamış olacağız.

 

“Luxury VIP” Ritüel (2 kişi, 50 dk.)

(Sauna + Buhar odası + Hamam + Jakuzi + Meyve + Şampanya + Kese&Köpük yıkama + “Luxury MIX Therapy” Masajı + Yüz maskesi)

Kendinize biraz zaman ayırın ve dostluğunuzun keyfine jakuizide şampanya ve meyve ile varın. Hamam kısmında yapılacak olan kese ve köpük yıkamasından sonra farklı masaj teknikleri ile harmanlanmış masajınız ile kendinizi şımartılmış ve rahatlamış hissetmenizi sağlamış olacağız.Yüz maskeniz ile kendinizi şımartacağız bir bakım sağlanmış olur.

 

Güneş Sonrası Bakımları

Yatıştırıcı Yüz Bakımı (30 dk.)

(Aloevera maskesi+Güneş sonrası losyon)

Güneş sonrası yüzünüzde meydana gelen yanma için ideal bir bakımdır.

 

Yatıştırıcı Vücut Bakımı (40 dk.)

(Aloevera maskesi+Kantaron yağı masajı)

Güneş sonrası vücudunuzda meydana gelen yanma için ideal bir bakımdır.