SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Yeni Main


AŞAĞI KAYDIRINSCROLL DOWNRUNTERSCROLLENПрокрутить вниз

Ödüllü Otellerimiz

Türkiye’nin Riviera’sı Belek’te!

Tüm Papillon otelleri Türkiye’nin altın kumsalları ile tanınan Belek’in 3 farklı sahilinde, denize sıfır olarak konumlanmıştır.

Türkiye’nin Riviera’sı olarak bilinen Belek’te 92’den bugüne 30 yıllık turizm yolculuğumuzda her zaman sizler için en iyi hizmeti sunmayı hedefledik. Türkiye’nin En İyi Aile Oteli de dahil olmak üzere aldığımız 100’e yakın ödül ile gururluyuz.

Tümü Mavi Bayrak ödüllü kumsallarımızda sizi yepyeni bir her şey dahil deneyimi ile tanıştırmak için otellerimize bekliyoruz.

MODERN ve ŞIK

Belek sahillerinin ve doğasının keyfini birbirinden şık ve modern tasarımlı odalarımız, swim-up suitlerimiz ve villalarımızda çıkarın.

Oda tiplerimiz:A GASTRO JOURNEY

Ar-Ge atölyemizde Executive şeflerimizin vizyonları ile geliştirilen menüler ile yepyeni bir gastronomik deneyim! Papillon Hotels’in gastronomi kültürünün bir parçası olan “Yerel, Doğal ve Sürdürülebilir” mottosu ile
sizler için benzersiz menüler oluşturduk.

Papillon Hotels ile Türk ve dünya mutfağının geleneksel tatları eşsiz bir gastronomi yolculuğuna dönüşüyor.

Check our all-day dining options at:

BUTTERFLY EFFECT

İçeceklerinizin tadını özel Akdeniz güneşi ile çıkarın.
“Kelebek Etkisi” isimli kokteyl menümüz, gelecekte büyük olaylara etki eden küçük başlangıçlardan esinlendi.


CHECK MENUHER ŞEY DAHİL DENEYİM TATİLİ

Rafine zevkler için eşsiz deneyimler Papillon Hotels’de.

PAPILLON FIT CLUB

FIT CLUB, sertifikalı eğitmenler eşliğinde çeşitli ücretsiz antrenmanların yanı sıra isteyenler için vücut geliştirme, golf ve tenis gibi spor dallarında ücretli özel dersler ile size spor dolu bir tatil sunuyor.REBORN SPA

Bir Papillon Hotels markası olan Reborn SPA’da sunulan hizmetlere bu yıl sporcular için dinlenme ve yenilenme terapileri eklendi.

Ayrıca “Kids Spa konsepti ile küçük misafirlerin ve ailelerin bir arada yaşayabileceği uygulamalar eklendi ve uzmanlar tarafından uygulanan güzellik ve bakım terapileri yenilendi.


DETAYLI BİLGİ