SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

SİZİ ARAYALIMCALL ME BACKCALL ME BACKМы Вам перезвоним

SİZİ ARAYALIM

CALL ME BACK

CALL ME BACK

Мы Вам перезвоним

  Skip to Content

  Papillon Zeugma Relaxury: Lüks Belek Tatili

  Herşey Dahilin Ötesi!

  2015 yılında rahatlık ve lüksü hiç ayrılmamak üzere yeniden tanımladık,
  Papillon Zeugma’da hem bedeninizi hem de ruhunuzu yenileyecek Relaxury konseptini sizlerle buluşturduk.

  Türkiye Aşçılar Federasyonu Grand Prix ödüllü şefimiz eşliğinde gastronomi workshoplarından tutun çocuklara özel sahne kurslarına kadar aktif yeni nesil bir tatil sizleri bekliyor!.

  2014 yılından bu yana her yıl kesintisiz şekilde TripAdvisor Mükemmellik Ödülü alan Papillon Zeugma Relaxury, 2018 yılında TripAdvisor Onur Listesi‘ne girerken 2019 yılında da yine TripAdvisor tarafından Türkiye’nin En İyi 3. Aile Oteli olarak gösterildi. Tüm ödüllerimize Ödüllerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

  Türkiye’nin Riviera’sı Belek‘te muhteşem Papillon Deneyimi ile siz ve çocuklarınız için en kaliteli menüler, özel aktiviteler ve muhteşem şovlar tatil keyfinize keyif katacak!

  PAPILLON FARKINI YAŞAYIN

  ODALARIMIZ →

  Ironman 70.3

  31 Ekim’de gerçekleşecek olan 70.3 Ironman hazırlıklarına Papillon Hotels’te devam etmeye ne dersiniz?
  Kamp ve hazırlık antrenmanları için uygun alanları, etkinlik alanına yakın konumu ve dinlenip yenilenebileceğiniz Reborn SPA ayrıcalıkları ile otellerimizde sporculara uygun bir konaklama deneyimi sunuyoruz.

  Biz Hazırız!

  Tüm rezervasyonlarınızı kendi telefonunuzdan kolaylıkla yapabileceğiniz yeni Papillon Hotels aplikasyonu ve Güvenli Turizm Sertifikası ile güvenli ve rahat bir tatil geçirmeniz için pek çok çalışma yaptık.
  Sizlerin bu çalışmalar ve bazı yeni kurallar hakkında bilgi sahibi olmanız için hazırladığımız Misafir Bilgilendirme Kılavuzu‘nu mutlaka okuyun!

  Kılavuzun ötesinde, pandemi süreci ile ilgili tüm güncel bilgileri takip edebileceğiniz bir sayfa oluşturduk. Alınan sertifikaları, süreç ile ilgili tüm güncellemeleri, sizler için hazırladığımız videoları ve sıkça sorulan soruları aşağıdaki linkteki sayfadan takip edebilirsiniz.

  Yepyeni Bir “Her Şey Dahil”

  Papillon Hotels’de beklentilerinizin çok ötesinde bir herşey dahil deneyimi sizleri bekliyor!

  Ödüllü şeflerimizle sushi’den ızgaraya farklı gurme workshop’lar, barista kursları, kokteyl sanatının incelikleri gibi deneyimleri tadın. May Fest’ten Oktoberfest’e sezon boyunca farklı festivallerde farklı kültürleri tanıyın, ödüllü eğitmenlerimiz ile birlikte farklı spor etkinliklerine katılın, yeni dostluklar kurun!

  Sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de yepyeni bir her şey dahil deneyimi Papillon Hotels’de! Papy Kids Fest’ten moda kurslarına ve her yaş grubuna ayrı hazırlanmış Papy Kids Club etkinlikler ile çocuklarınız da en kaliteli her şey dahil tatili yaşayacak!

  Papy Kids Sports Academy

  Papillon Hotels’de bu yaz genç yetenekler “Papy Kids Sports Academy” bünyesindeki Yüzme, tenis ve Futbol branşlarında uzman eğitmenler eşliğinde eğlenceli bir tatil geçirecekler.

  Nisan ayından itibaren faaliyete geçecek olan Papy Kids Sports Academy, yüzme, tenis ve futbol branşlarında hizmet verecek. Uzman eğitmenler gözetiminde, çocukların yeteneklerine ve hedeflerine göre özenle seçilmiş programlarla gelişimlerine katkıda bulunacak bu yepyeni Papillon ayrıcalığını kaçırmayın!

  Ödüllerimiz

  Türkiye’nin Riviera’sında 92’den bugüne 30 yıla yaklaşan turizm yolculuğumuzda her zaman sizler için en iyi hizmeti sunmayı hedefledik.
  Türkiye’nin En İyi Aile Oteli de dahil olmak üzere aldığımız 100’e yakın ödül ile gururluyuz.
  Ama bizleri her zaman en çok mutlu eden, iyi bir tatilin ardından yüzünüze yansıyan gülümseme.

  2019: TripAdvisor Türkiye’nin En İyi 3. Aile Oteli (Papillon Zeugma Relaxury)
  2019: TripAdvisor Türkiye’nin En İyi 5. Aile Oteli (Papillon Belvil)