SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Yeni Nesil Bir Tatil
A New Kind of Holiday
Eine neue Art des Urlaubs
Новый вид отдыха
Luxury Pool Suite RelaxuryŞimdi Rezervasyon Yapın!

Papillon Zeugma’da Lüks Belek Tatili

Herşey Dahilin Ötesi!

2015 yılında rahatlık ve lüksü hiç ayrılmamak üzere yeniden tanımladık,
Papillon Zeugma’da hem bedeninizi hem de ruhunuzu yenileyecek Relaxury konseptini sizlerle buluşturduk.

Türkiye Aşçılar Federasyonu Grand Prix ödüllü şefimiz eşliğinde gastronomi workshoplarından tutun çocuklara özel sahne kurslarına kadar aktif yeni nesil bir tatil sizleri bekliyor!

2014 yılından bu yana her yıl kesintisiz şekilde TripAdvisor Mükemmellik Ödülü alan Papillon Zeugma Relaxury, 2018 yılında TripAdvisor Onur Listesi’ne girerken 2019 yılında da yine TripAdvisor tarafından Avrupa’nın En İyi 10 Aile otelinden birisi olarak gösterildi.

Papillon Otelleri

PAPILLON FARKINI YAŞAYIN

ODALARIMIZ →

"PAPILLON FARKI"

Siz De Papillon Farkını Hissedin

Altın kumlu Mavi Bayrak ödüllü sahiller, çocuklar için yaş gruplarına özel etkinlikler, dev PapyLand! aquapark ve eğlence alanı, gurme lezzetler,  kaliteli ithal içecekler, birbirinden çeşitli gündüz animasyonları ve muhteşem akşam eğlenceleri. Bunlar lüks belek tatilinin zaten olmazsa olmazı, değil mi?

 

Oysa Papillon Hotels’de bütün herşeye ek olarak yeni nesil bir deneyim tatili için aradığınız farklı gurme lezzetler, hep katılmak istediğiniz ama “bir türlü vakit olmuyor!” dediğiniz şu barista eğitimi gibi “trend” workshoplar, çocuklarınızın makyajdan sahneye bir eseri adım adım hazırlayacağı profesyonel eğitmenler eşliğinde drama kursları gibi pek çok “Papillon Farkı” sizi bekliyor!

Best Family Hotels

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

7 Farklı Oda ve Suite

Papillon Zeugma Relaxury’de swim-up tipinde Luxury Pool Suite’lerden, kalabalık aileler için çift katlı duplex oile odalarına kadar farklı alternatifleri bulabilirsiniz.

Engelli misafirlerimiz için de Superior Oda tipinde özel tasarlanmış odalar bulunmaktadır.

ÖZEL HİZMETLER

Erken Giriş Geç Çıkış İçin Z-Lounge

Konaklama konforunuz erken başlayıp geç sona erecek. Giriş işlemleriniz tamamlanırken arkanıza yaslanın ve tatilinizin ilk anlarının keyfini çıkarın. Otelden ayrılmanıza saatler mi var? Kendinizi Z-Lounge rahatlığına ve konforuna bırakın.

Z-Lounge  giyinme odaları ve duşları, TV ve wi-fi ile hizmetinizde.

Best Family Hotels
to-topto-top