SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Aşağı Kaydırın

REBORN SPA

REBORN SPA

En Üst Sınıf SPA Deneyimi

REBORN SPA’da vücut ve ruhun mükemmel uyumunu hissedeceksiniz.

Bu sakin, ferah ve keyifli komplekste Türk hamamı, buhar odaları, saunalar, ısıtmalı kapalı havuzlar, jakuzi, spor salonu, bakım odaları, lüks bir özel spa süiti ve dinlenme salonu bulunmaktadır. Burada muhteşem spa bakımlarının tadına varabilir, yüzmenin ve grup spor derslerinin keyfini çıkarabilir, spor salonunda istediğiniz gibi egzersiz yapabilir ve konularının en iyileri olan uzmanlarımız ile zindeliği keşfedebilirsiniz.

Nail Art  salonumuzda ise , ellerinizin ve ayaklarınızın mükemmelleştirilmesi için manikür ve pedikür bakımlarını deneyebilir ayrıca lüks kuaför hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Uzman ekibimizle birlikte programlarını oluşturacağımız modern bireysel bakımlarınızı seçmeye davet ediyoruz.

VIP ODALAR

Tamamen size özel VIP odalarımızda kendinizi şımartın. Her bakım özenli bir şekilde seçilecektir ve tamamen şahsi ihtiyaçlarınıza göre olacaktır. REBORN Spa’da bulunan lüks SPA’mızda profesyonel ve yüksek kalifiyeli çalışanlar tarafından sunulan mükemmel hizmetin tadını çıkarın.

VIP Ritüel paketlerimizle son derece lüks şahsınıza özel bakımları deneyimleyin.

TERAPİLER

REBORN SPA’da ya manuel terapi bakımı ya da manuel lenf drenajı uzmanlarımızdan bir tanesiyle ücretsiz bir konsültasyon seçme imkanını veriyoruz. Tanı koyma gerekliliğini gösteren belirtiler devamlı baş ağrıları, boyun, sırt ve eklem ağrıları ve kas iskelet sistemi rahatsızlıkları ile selülittir. Geniş kapsamda uzmanlığın sunulduğu merkezimizde daha ilk terapiden sonra belirgin bir iyileşme sağlanabilmektedir. Bu tedaviler esnasında canlılığınızın ve tam anlamıyla rahatlayabilme becerisinin nasıl değiştiğini hissedeceksiniz.

HAMAM ve SAUNA

Sizi yeniden yorumlanmış geleneksel hamam ritüellerinin keyfini çıkarmaya davet ediyoruz. Bu deneyim sizi geleneksel Osmanlı  dünyasının macerasına taşıyacaktır. Gizemli bir ortamda geçmişin Sultanlarının tadına vardığı sıcak suyun rahatlatıcı etkisini keşfedin. Doğuya özgü bu ritüel olan ipekli bir eldiven  keseyle cildinizi yumuşacık yapacak, kaslarınızı gevşetecek ve cildinizin doğal rejenerasyonunu tetikleyecek kahve ve bal içeren aromatik maskelerle vücut ve ruhunuzu canlandıracak. Derinlemesine temizlenen cildiniz güneşlenirken kolaylıkla bronzlaşarak yıldızlar gibi parlamanızı sağlayacak. Arındırıcı bir köpük masajı ise kendinizi hafif hissedeceksiniz. Yeniden doğma (REBORN) deneyiminizin keyfini sürün.